REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

BoJack Horseman wraca na Netfliksa. 5. sezon obejrzysz w serwisie już dzisiaj

BoJack Horseman to jeden z najlepszych seriali oryginalnych Netfliksa. To również jedna z najsmutniejszych produkcji animowanych, jakie możecie zobaczyć w serwisie.

14.09.2018
9:00
netflix BoJack Horseman
REKLAMA
REKLAMA

BoJack Horseman zaatakował znienacka. Pozornie komediowa formuła i świat, w którym zwierzęta żyją wspólnie z ludźmi, chociaż zachowały wiele swoich charakterystycznych cech, nie przykrywa tego, o czym opowiada serial. A jest to historia dość przygnębiająca. Tytułowy bohater jest – a raczej był – aktorem, który lata świetności ma już za sobą. W trakcie rozwoju fabuły, dostaje od życia kolejne szanse, by powrócić do łask publiki i przemysłu filmowego, ale nie do końca je wykorzystuje. A gdy już to robi, to szybko okazuje się, że to nie brak bieżących sukcesów był tu problemem.

BoJack Horseman od serwisu Netflix to opowieść smutna, powiedziałbym nawet - dobijająca.

Bo ten serial to historia o poszukiwaniu szczęścia i o tym, jak trudno je znaleźć. Bohater na przestrzeni sezonów zmieni się odrobinę, ale świat dookoła jeszcze nie raz da mu w kość.

netflix BoJack Horseman class="wp-image-198034" title="netflix BoJack Horseman"

Poprzedni sezon, który swoją premierę miał niemalże równo rok temu, był moim zdaniem najlepszym z dotychczasowych i bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę, a z seansu uczynił emocjonalną jazdę. Trudno było oglądać to bez wzruszenia i zaangażowania. Czy piąty sezon dorówna poprzednikowi? Możemy przekonać się już dzisiaj.

5. sezon serialu BoJack Horseman dostępny jest już w serwisie Netflix.

REKLAMA

I chociaż poprzednia seria zakończyła się wyjątkowo pozytywnym akcentem, to jestem prawie pewien, że nowy sezon ponownie zajrzy głęboko w traumy i problemy bohaterów.

Netflix: Bojack Horseman już dostępny w serwisie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA