REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Netflix i Canal+ od dziś we wspólnym abonamencie. Na starcie zapłacisz tylko 40 zł [AKTUALIZACJA]

Firmy Netflix i Canal+ współpracują już od prawie dwóch lat, ale właśnie mamy do czynienia z wyjątkowym zacieśnieniem tych relacji. Od tej pory klienci VOD będą mogli połączyć swoje subskrypcje Netfliksa i Canal+ online w ramach pojedynczej umowy. A wszystko w atrakcyjnej cenie.

02.08.2021
13:01
netflix canal plus online oferta cena
REKLAMA

Posiadacze telewizji Canal+ od październiku 2019 roku mają możliwość dołączenia do swojej umowy subskrypcji na platformie Netflix. Rozpoczęta wówczas współpraca najwyraźniej okazała się opłacalna dla obu stron, bo firmy oficjalnie ogłosiły jej wzmocnienie. Po raz pierwszy w Polsce Netflix będzie dostępny w ofercie innego serwisu streamingowego. Chodzi o Canal+ online, który funkcjonuje na rodzimym rynku od maja zeszłego roku (początkowo jako Telewizja przez internet).

Klienci tej usługi cieszą się dostępem do oryginalnych produkcji stacji, polskich i międzynarodowych produkcji prosto z kina, a także transmisjami na żywo największych sportowych wydarzeń oraz piłkarskich lig takich jak Ekstraklasa, LaLiga czy Premier League (tą ostatnią wkrótce przejmie platforma Viaplay). Po połączeniu z olbrzymią biblioteką Netflix Polska będzie więc to oferta robiąca naprawdę duże wrażenie. Jak podaje biuro prasowe C+, ofertę Canal+ i Netflix będzie można zasubskrybować w Polsce w ramach jednego pakietu. Wpisuje się to w strategię popularnej telewizji satelitarnej, która ma ambicję bycia jak największym agregatorem treści.

REKLAMA

Cena połączonej oferty serwisów Netflix i Canal+ online wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu.

netflix canal plus online class="wp-image-1765015"

Wraz z kolejnymi opłatami koszt posiadania obu serwisów razem wzrośnie do 65 zł. Nadal będzie ona jednak niższa niż korzystanie z Netfliksa i Canal+ online osobno. Tak jedna, jak i druga usługa umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, a także swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania. W obu nie uświadczymy też żadnych reklam. Współpraca obu firm na gruncie VOD daje fanom polskich seriali niespotykaną wcześniej okazję na swobodne oglądanie takich produkcji jak „W głębi lasu”, „Belfer”, „Nielegalni” czy „Sexify” bez konieczności przepłacania.

REKLAMA

Start połączonej oferty przypada na 2 sierpnia.

[AKTUALIZACJA, 03.08.2021 13:10]: Canal+ poinformował dodatkowo, że skorzystanie z oferty będzie wymagało założenia dwóch osobnych kont na obu serwisach. Na szczęście pojawi się możliwość ich powiązania. Co ważne, w ramach wspólnego planu w cenie 65 zł za miesiąc otrzymamy dostęp do pakietu Standard Netfliksa z rozdzielczością wideo na poziomie 1080p (jego koszt osobno wynosi 43 zł).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA