REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix szykuje nowy kryminał w swojej ofercie dla fanów Luthera i Marcelli. Collateral już w marcu

Collateral pojawi się w Netflix Polska jako produkcja pod szyldem Netflix Originals, ale za jej wyprodukowanie odpowiada stacja BBC. Miniserial opowie o kryminalnym śledztwie, które toczy się na angielskich ulicach.

20.02.2018
13:24
collateral
REKLAMA
REKLAMA

Uwielbiam brytyjskie kryminały. Jeżeli przed wami jeszcze seanse Luthera, który powróci w nowym sezonie, i Marcelli to mogę powiedzieć tylko jedno: zazdroszczę. Obie produkcje zobaczycie w Netfliksie, a niebawem do nich dołączy jeszcze jedna warta uwagi. Collateral to brytyjski serial wyprodukowany przez BBC.

Będziemy świadkami czterodniowego śledztwa rozgrywającego się w Londynie.

Ofiarą pada dostawca pizzy. Polcjantka, Kip Glaspie (Carey Mulligan), jest przekonana, że ofiara nie była przypadkowa. Chce dowieść, że śmierć mężczyzny była wynikiem większego spisku. Badając sprawę, trafia na trop siatki, stworzonej przez przemytników, dilerów narkotyków i szpiegów.

REKLAMA

Reżyserem produkcji jest S.J. Clarkson, współodpowiedzialna za powstanie takich seriali jak Vinyl, The Defenders, Jessica Jones czy Banshee. Scenariusz napisał David Hare znany z takich filmów jak Godziny czy Lektor. Oprócz Carey Mlligan na ekranie zobaczymy m. in. July Namir czy Billie Piper.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA