REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Reżyser "Peaky Blinders" kręci we Wrocławiu wojenny film dla Netfliksa. Poszukiwani chętni!

"Will" to nowa produkcja Netfliksa, za której reżyserię odpowiada Tim Mielants. Film będzie kręcony m.in. we Wrocławiu i Legnicy. Niebawem rozpoczną się castingi, co może zainteresować mieszkańców tamtych okolic. Kogo poszukują twórcy i ile można zarobić?

10.06.2022
17:36
netflix film polska casting zgłoszenie wrocław legnica will tim mielants
REKLAMA

"Will" to wojenny film Netfliksa, o którym na razie niewiele wiadomo - projekt nie został dotychczas uwzględniony w żadnych przekazach medialnych. Według skróconego opisu fabuły obraz opowie historię trzech młodych ludzi, którzy próbują przetrwać w okupowanym mieście w 1942 roku.

Reżyserem "Willa" jest Tim Mielants (reżyser pracujący przy znakomitych serialach: "Peaky Blinders", "Terror", "Legion", "Policjant), a zdjęcia realizowane będą we Wrocławiu i Legnicy. Twórcy potrzebują statystów, których poszukiwania rozpoczną się już w najbliższą sobotę (11 czerwca). To kolejna po "Kierunek: Noc" belgijsko-polska współpraca pod szyldem streamingowego giganta.

REKLAMA

Will: Netflix kręci w Polsce film. Kogo poszukują twórcy?

Casting odbędzie się w sobotę 11 czerwca w godzinach 13:30-20:30 w Legnicy (Studio Kominka 22). Można też zgłaszać się za pomocą formularza. Twórcy potrzebują statystów, którzy wcielą się w role oficerów, pasażerów i przechodniów. Agencja ZGRANI poszukuje:

  • osób o ciemnych oczach i włosach (kobiety i mężczyźni);
  • mężczyzn 20-50 lat bez zarostów, kolor włosów bez znaczenia;
  • mężczyzn z długimi brodami (wiek 40-65 l.).
REKLAMA

Ile można zarobić? Poza unikalnym doświadczeniem i przygodą, twórcy proponują stawki za dzień zdjęciowy zaczynające się od 100 zł na rękę (płatne gotówką, bezpośrednio po planie). Dodatkowe stawki przewidziane są za przymiarki i udział w kontynuacji. Jednym słowem - standard.

Polska jest już jednym z najważniejszych rynków Netfliksa w Europie. Obok Niemiec, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii to właśnie w naszym kraju firma tworzy najwięcej nowości, a ta liczba w kolejnych miesiącach jeszcze wzrośnie. Serwis w najbliższym czasie zrealizuje kilkadziesiąt polskich filmów i seriali, z czego poznaliśmy już 18 tytułów.

Polskie filmy i seriale Netflixa - 2022 i 2023
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA