REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Fani „Wiedźmina” i „Lucyfera” łączcie się. Netflix szykuje dla was konwent z masą nowinek o serialch

Geeked Week będzie konwentem dla fanów seriali Netfliksa. Miłośnicy „Wiedźmina”, „The Umbrella Academy” czy „Lucyfera” dowiedzą się a niego nowych rzeczy na temat kontynuacji ulubionych produkcji. Netflix otwierają się na fanów i zamiast tylko trzepać film za filmem, chce stworzyć skupioną wokół siebie zaangażowaną społeczność. Cwane, ale platforma się może na tym pomyśle nieźle przejechać.

24.05.2021
21:08
wiedźmin geeked week netflix
REKLAMA

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Netflix wysyła do wybranych subskrybentów ankietę sprawdzając potencjał stworzenia nowej platformy. N-Plus ma pozwolić użytkownikom na tworzenie własnych playlist, a nawet na kontakt z twórcami ulubionych produkcji, dzięki czemu fani mieliby realny wpływ na kształt poszczególnych tytułów. Zanim jednak (o ile w ogóle) usługa ruszy, będziemy mogli wziąć udział w 5-dniowym wirtualnym evencie serwisu.

REKLAMA

Netflix szykuje pierwszy w historii Geeked Week

Netflix idzie w stronę stworzenia wokół swoich produkcji zaangażowanej fanowskiej społeczności. Platforma może się na tym przejechać jak WarnerMedia, które po tym, jak zgodziło się na realizację „Snyder Cut”, musi studzić zapał miłośników DC, żądających większej liczby wersji reżyserskich i kontynuacji Snyderverse. Nie wyprzedzajmy jednak faktów. Na razie podejście platformy wydaje się całkiem ciekawe.

Netflix zaplanował bowiem coś na kształt wirtualnego konwentu. W ramach 5-dniowego Geeked Week fani serialów z kategorii szeroko pojętej fantastyki otrzymają m.in. ekskluzywne newsy, zobaczą występy na żywo i nowe trailery. Wszystko ma skupiać się zarówno na kontynuacjach znanych już produkcji, jak i dopiero nadchodzących tytułów. Z opublikowanego plakatu wynika, że dowiemy się co nieco o „Masters of the Universe: Revelation”, „Lucyferze”, „The Umbrella Academy”, „Wiedźminie”, „The Sandman” czy „Łasuchu”.

 class="wp-image-1725541"

W przypadku „Wiedźmina” możemy spodziewać się teasera a może i zwiastuna 2. sezonu, do którego zdjęcia skończyły się już chwilę temu. Może też dowiemy się czegoś o planowanym prequelu „The Witcher: Blood Origin”, od dawna budzącego gorące emocje wśród fanów. Na razie możemy jedynie snuć domysły na temat tego, co nas czeka. Netflix nie ujawnił jeszcze żadnych konkretów.

REKLAMA

Geeked Week już za chwilę

Te jednak będą się regularnie pojawiać zarówno na stronie GeekedWeek.com jak i w mediach społecznościowych (chociażby na Twitterze). I to już niedługo, bo Geeked Week zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się już między 7 a 11 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA