REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Miała dziewięć lat, gdy ją porwano. Została odnaleziona dzięki dokumentowi Netfliksa

Kayla Unbehaun, która zaginęła w 2017 roku, została odnaleziona. Sprawa zniknięcia dziewięciolatki została nagłośniona w jednym z odcinków serialu "Niewyjaśnione tajemnice". Dokument został obejrzany przez sklepikarza z Karoliny Północnej, który rozpoznał dziewczynę, a następnie powiadomił policję.

17.05.2023
9:47
Keyla Unbehaun
REKLAMA

Kayla Unbehaun zaginęła w 2017 roku. Ostatni raz przed zniknięciem dziecko widziane było w lipcu 2017 roku. Dziewczynka miała dziewięć lat, gdy została porwana przez matkę Heather Unbehaun, która nie miała praw opieki nad nią, a jedynie do odwiedzin. Mimo że wydano za nią nakaz aresztowania, przez sześć lat policji nie udało się trafić na jej trop.

REKLAMA

Kayla Unbehaun odnaleziona. Wszystko dzięki dokumentowi Netfliksa.

Finał sprawy z 2017 roku zakończył się szczęśliwie. Wszystko dzięki jednemu z odcinków dokumentu "Niewyjaśnione tajemnice", gdzie została nagłośniona sprawa dziewięciolatki. Dokument został obejrzany przez sklepikarza z Karoliny Północnej. Mężczyzna dzięki filmowi rozpoznał dziewczynę, a następnie powiadomił policję. Sklepikarz zobaczył dziewczynę w galerii handlowej w mieście Asheville i dostrzegł podobieństwo do dziewczynki z dokumentu Netfliksa, "Niewyjaśnione tajemnice". O tym, że Kayla została odnaleziona, poinformowała organizacja zajmująca się zaginionymi i wykorzystywanymi dziećmi.

Screen ze strony National Center for Missing & Exploited Children
REKLAMA

Ojciec na nowo poznaje się ze swoją córką

National Center for Missing & Exploited Children z radością informuje, że Kayla Unbehaun została odnaleziona w Karolinie Północnej - czytamy w komunikacie. Radości z odnalezienia córki nie ukrywa również ojciec Kayli, który jak podkreślił w rozmowie z mediami, ponowie poznaje się ze swoim dzieckiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA