REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Idzie nowy lockdown? Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie

W trakcie pierwszego lockdownu zainteresowanie ofertą serwisów VOD w naszym kraju zdecydowanie wzrosło. A kolejne obostrzenia dotyczące wychodzenia z domu są coraz bardziej możliwe. Dlatego warto zawczasu sprawdzić, co będzie można obejrzeć od dzisiaj na platformie Netflix.

30.10.2020
10:55
netflix na weekend
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Netflix przed każdym weekendem zwykł serwować swoje najgłośniejsze i najbardziej popularne produkcje. Dzisiejsze premiery wypadają jednak jednocześnie tuż przed końcem miesiąca, a wtedy firma jest już skoncentrowana na następnym mocnym początku. Dlatego 30 października na platformie zadebiutuje „tylko” sześć nowych tytułów. Nie oznacza to natomiast, że do biblioteki VOD nie dołączono dzisiaj niczego ciekawego.

Netflix na weekend – premiery i nowości, co warto obejrzeć?

„Maria, królowa Szkotów” to bazująca na prawdziwej historii feministyczna opowieść o dworskich intrygach i walce o tron. Fabuła produkcji koncentruje się wokół postaci Marii Stuart i królowej Elżbiety I oraz ich rywalizacji o tron w Londynie. Wielbiciele brytyjskiej historii krytykowali film za dużą liczbę historycznych pomyłek, ale chwalili za świetne aktorstwo. W rolach głównych zagrały Saoirse Ronan i Margot Robbie, a towarzyszyli im na ekranie m.in. David Tennant i Guy Pearce.

Suburra: Sezon 3

Większość europejskich produkcji Netfliksa kończy się na 3. sezonie i nie inaczej będzie również w przypadku popularnego włoskiego serialu „Suburra”. Fabuła finałowej odsłony pokaże ostatni akt walki o władzę w Rzymie. Bohaterowie serii staną przed nowymi, kuszącymi możliwościami, ale zwycięstwo będzie okupione wysoką i dosyć specyficzną ceną.

Czyj to dom?

Wśród nowości dodanych w przededniu Halloween nie mogło też zabraknąć horrorów. Spośród dwóch filmów zatytułowanych „Dzień Pański” i „Czyj to dom?” ciekawiej prezentuje się ten drugi. Głównymi bohaterami produkcji jest para młodych uchodźców z ogarniętego wojną Sudanu. Ich życie po przeniesieniu do małego angielskiego miasteczka jest jednak dalekie od ideału. Pod pozorem cichej i spokojnej mieściny kryje się bowiem niewypowiedziane zło.

Netflix premiery – pełna lista z dnia 30 października:

REKLAMA
 • Maria, królowa Szkotów
 • Suburra: Sezon 3
 • Somebody Feed Phil: Sezon 4
 • Czyj to dom?
 • Dzień Pański
 • Bronx
 • Czarna studnia

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA