REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

Nowości Netflix: Mordercze zabawy, edukacja seksualna i trochę strzelania

Nowe filmy i seriale na Netflix. Ach, piątek, upragniony i wyczekiwany obiekt westchnień wszystkich, którzy skończyli już 6 lat i chodzą do pracy albo do szkoły. Wreszcie nadszedł, a wraz z nim garść nowości na Netfliksie. Sprawdź, co nowego pojawiło się na największej platformie VOD.

17.09.2021
19:46
squid game
REKLAMA

Nowości są już na Netflixie. Serwis wideo dba o ludzi, którzy nie mają życia co robić w piątki i regularnie dostarcza w ten dzień tygodnia garść nowości do serwisu. Tym razem nie schodząc z kanapy możesz liznąć trochę edukacji seksualnej, podekscytować się walką francuskich policjantów z handlarzami narkotyków i przypomnieć sobie niewinne gry i zabawy z czasów, gdy jeszcze wysiłek fizyczny nie kończył się zadyszka.

REKLAMA

Nowości Netflix (17 września)

Wracamy do szkoły. Nowy rok ma zmienić wszystko w życiu trójki głównych bohaterów. Tym razem będą musieli się zmierzyć nie tylko ze skomplikowanym zagmatwaniem relacji międzyludzkich i problemami okresu dojrzewania, ale także stawić czoła nowej dyrektorce, która ma na celu zaprowadzenie porządku na korytarzach i w głowach rozbuchanej seksualnie młodzieży.

Tytuł nie bez kozery cieszy się opinią jednego z najlepszych seriali Netfliksa. Jeśli nie pamiętasz, co się działo w poprzednich sezonach, mamy dla ciebie małą ściągawkę z poprzednich sezonów „Sex Education”.

Squid Game

Grupa zadłużonych po uszy ludzi zostaje zaproszona do udziału w kuszącym projekcie. Oto mają się wziąć udział w konkursie, w którym czeka na nich seria gier, które pamiętają jeszcze z własnego dzieciństwa. Na najlepszych uczestników zabawy czeka 45,6 mld wonów (w przybliżeniu na złotówki: bardzo dużo) Na tych, którzy przegrają w niewinnych dziecięcych grach, czeka śmierć. Tak emocjonującej partii przeciągania liny nie wymyśliłaby nawet mój licealny wuefista.

Północny Bastion

Francuskie kino akcji. Trzech policjantów z Marsylii próbuje poradzić sobie na w jej północnych rejonach – miejscu, które może się „poszczycić” największym wskaźnikiem przestępczości w całej Francji. Ich trudna i tak praca komplikuje się jeszcze bardziej, gry próbują rozpracować gang narkotykowy, a ich informator wysnuwa absurdalnie wygórowane żądania.

REKLAMA

Netflix Netflix – co nowego 17 września 2021:

 • Chicago Party Aunt
 • Nieopowiedziane historie
 • Nawet góry poruszę (Tatal muta muntii)
 • Z kamerą u Kardashianów sezon 6
 • Winda dla pacjetnów
 • Krwawa łaźnia w domu śmierci
 • Rekiny
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA