REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Netflix w ten piątek stawia na horror z Umą Thurman. Dowiedz się, co jeszcze warto obejrzeć po pracy

W ten piątek Netflix stawia przede wszystkim na jedną premierę. Do biblioteki platformy trafił serial „Chambers” z Umą Thurman. To jednak nie wszystko co serwis przygotował dla swoich subskrybentów.

26.04.2019
10:15
netflix nowości piątkowe chambers
REKLAMA
REKLAMA

Po owocnych premierach kwietniowych Netflix trochę wyhamował, szykując się na majowe nowości. Znajdzie się jednak kilka nowych tytułów, które warto sprawdzić. Najgłośniejszym z nim jest „Chambers” – horror w odcinkach z Umą Thurman.

Co warto obejrzeć z netfliksowych nowości?

Pierwszy turecki serial oryginalny Netfliksa powraca z nowymi odcinkami. Hakan jest młodym sklepikarzem, który znajduje magiczny artefakt łączący go ze starożytną organizacją tajemniczych obrońców Stambułu. Jego dotychczasowe życie zmienia się całkowicie i nic nie jest już takie, jakim było. Miastu zagrażają tajemniczy wrogowie, złowrodzy Nieśmiertelni. Hakan musi ich powstrzymać, wypełniając swoje przeznaczenie jako tytułowy obrońca Stambułu.

Młoda pacjentka zgłębia tajemnice otaczające dawcę serca, które uratowało jej życie. Wkrótce zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłego. Uma Thurman gra Nancy, matkę dawczyni, która zaprzyjaźnia się z bohaterką i szybko zauważa, że jej córka być może nie jest tak całkiem martwa. Dostaliśmy 10 godzinnych odcinków, w których oprócz Thurman występują Sivan Alyra Rose oraz Tony Goldwyn.

Yankee

netflix nowości piątek yankee

Ukrywający się przed policją mężczyzna przekrada się z Arizony do Meksyku. Tam dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii do przemytu narkotyków. Jednak w tym biznesie zawsze znajdzie się też miejsce na stare, dobre metody, jak np. broń maszynowa. Meksykański serial, który powinien przypaść do gustu fanom „Narcos”.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netfliksie (26 kwietnia 2019 roku):

 • Chambers
 • Dom – Przygody Ocha i Tip
 • The Protector: Sezon 2
 • Yankee
 • Uliczne jedzenie: Azja
 • ReMastered: Diabeł na rozdrożu
 • She-Ra i księżniczki mocy: Sezon 2
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA