REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Krwawy film gangsterski i najnowsze Pokemony. Mocny piątek na Netfliksie

Piątki w serwisie Netflix zwykle obfitują w nowe filmy i seriale. W tym tygodniu platforma uzupełnia swoją bibliotekę o kilka nieźle zapowiadających się, choć nietypowych nowości. Do serwisu trafi między innymi najnowszy film o Pokemonach i bardzo brutalny dramat gangsterski "Athena".

23.09.2022
11:21
netflix piatek nowosci pokemon(1)
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

W serwisie Netflix, jak co piątek, nowa dostawa premier filmowych i serialowych. Bez dwóch zdań w ten tydzień upływa pod znakiem odcinkowej produkcji o seryjnym mordercy. Mowa oczywiście o "Dahmer - potwór: historia Jeffreya Dahmera". To jednak wcale nie oznacza, że platforma zupełnie wypstrykała się ze wszystkich nowości.

REKLAMA

Netflix na piątek – nowości: Athena

Netflix nowości - Athena

Nowa premiera platformy Netflix to film, który debiutował na festiwalu filmowym w Wenecji. Opowiada on o bardzo brutalnej wojnie gangów na osiedlu Athena. Fabuła kręci się w pobliżu dwóch braci, którzy po śmierci ich krewnego stają pod dwóch stronach barykady. Zapowiada się mocny, krwawy i bardzo intensywny seans. Film wyprodukował Netflix. Za kamerą stanął Romain Gavras, a na ekranie zobaczymy między innymi Dali Benssalah, Sami Slimane, Antony Bajon.

Pokemon: The Arceus Chronicles

Netflix nowości - Pokemon: The Arceus Chronicles

Niedawna odsłona gier z cyklu Pokemon przyniosła wiele zmian do sposobu rozgrywki i mocno odświeżyła eksploatowaną przez lata mechanikę. Opinie na temat tych (rewolucyjnych) zmian są podzielone. Jednak bazujący na gierce film "Pokemon: The Arceus Chronicles" to w gruncie rzeczy stara śpiewka lub – jak to woli – sprawdzony przepis na sukces. Na ekranie znowu pojawi się Ash i dwójka jego nieodłącznych przyjaciół, wróci również jeden z dawnych bohaterów serii. I tym razem trener będzie musiał zmierzyć się z zachłanną grupą poke-przestępców, smaczku niech doda fakt, iż jednym z motywów filmu jest… bardzo odległa przeszłość.  

 Dziewczyny z tylnych ławek

Nowy hiszpański serial Netfliksa zabierze to opowieść o pięciu przyjaciółkach. Kobiety znają się od dzieciństwa i są ze sobą bardzo zżyte. Gdy dowiadują się, że jedna z nich zachorowała na raka, decydują się ściąć włosy i wybrać się w szaloną wakacyjną podróż. Twórcą serialu jest Daniel Sánchez Arévalo, autor nagradzanego filmu "GranatowyPrawieCzarny".

Netflix – wszystkie nowości:

REKLAMA
  • POKÉMON: THE ARCEUS CHRONICLES
  • ATHENA
  • JAMTARA - SABKA NUMBER AYEGA: SEASON 2
  • THE GIRLS AT THE BACK
  • BLUES JAZZMANA
  • LOU

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA