REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Nowe odcinki serialu „Dom z papieru” już na Netfliksie. Co jeszcze wśród piątkowych premier?

Netflix dostarczył w ostatnich dniach już ponad 60 nowych tytułów. Najważniejsza premiera tygodnia zdecydowanie przypada jednak na piątkowy poranek. Do serwisu dołączyły właśnie 4. sezon hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” i oryginalny film dokumentalny o jego fenomenie. Co oprócz tego pojawi się dzisiaj na Netflix Polska?

03.04.2020
9:20
netflix nowości dom z papier
REKLAMA
REKLAMA

Największa w tym tygodniu transza nowych produkcji trafiła na platformę już dwa dni temu w ramach powitania nowego miesiąca (listę wszystkich 60 premier znajdziecie TUTAJ). Netflix zadbał jednak, że widzowie serwisu mieli też co oglądać w ramach weekendowego binge-watchingu. A wszystko za sprawą nowych odcinków „La Casa del Papel”.

Netflix nowości – powrót serialu „Dom z papieru” i inne ważne premiery:

Na ten moment fani serwisu Netflix czekali od wielu miesięcy. Jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie doczekał się właśnie zupełnie nowych odcinków. W 4. sezonie Profesor i jego drużyna będą musieli zmierzyć się z najtrudniejszych z dotychczasowych wyzwań. Twórcy produkcji zapowiadali również, że nowa seria z początku skupi się bardziej na rozwoju bohaterów i pokazania ich relacji, a dopiero później przejdzie do wypełnionej suspensem akcji. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się już wkrótce.

Coffee i Kareem

Nie samymi thrillerami sensacyjnymi na Netfliksie żyje człowiek. Wśród użytkowników serwisu nie brakuje także fanów komedii, którzy powinni zwróć uwagę na debiutujący dzisiaj film „Coffee i Kareem”. Klasyczna komedia pomyłek opowiada o relacji białego policjanta i nastoletniego syna jego nowej, czarnoskórej dziewczyny. Chłopak wpada na pomysł nasłania na partnera swojej mamy grupy gangsterów, przez co przypadkiem staje się świadkiem poważnego przestępstwa. Jedyną szansą Kareema na przeżycie będzie od tej pory funkcjonariusz Coffee.

Dom z papieru: Globalny fenomen

netflix nowości dom z papieru class="wp-image-392074"

Jak to się stało, że serial „Dom z papieru” podbił serca widowni na całym świecie? Odpowiedzi na to pytanie szuka nowy film dokumentalny „Dom z papieru: Globalny fenomen”. Według przedpremierowych zapowiedzi produkcja ma pokazać liczne sceny zza kulis powstawania hitowej serii oraz nagrania interakcji członków obsady z szaleńczo zakochanymi w „Domu z papieru” fanami.

REKLAMA

Pełna lista nowości Netflix Polska na 3 kwietnia:

  • Dom z papieru: Część 4
  • Coffee i Kareem
  • Dom z papieru: Globalny fenomen
  • Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej
  • Super Gwiazdka
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA