REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix dowozi. Sprawdzamy piątkowe nowości serwisu

Nadszedł piątek, a wraz z nim nowe produkcje w popularnych serwisach streamingowych. Jakie nowości ma dla nas dzisiaj Netflix?

27.08.2021
9:59
netflix nowości premiery piątek cały on
REKLAMA

Polska oferta Netfliksa została dziś wzbogacona o sześć nowych tytułów. Wśród dodanych filmów i seriali nie znajdziemy może tytułów głośnych i niecierpliwie wyczekiwanych (choć reboot komedii „Cała ona” pt. „Cały on” z pewnością przyciągnie wielu nastoletnich widzów), istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że każde z was znajdzie tu coś, co go zainteresuje. Rzućmy okiem.

REKLAMA

Piątkowe nowości Netflix Polska – najciekawsze tytuły

Cały on

„Cała ona” to popularna swego czasu komedia romantyczna dla nastolatków z 1999 roku, która nie zestarzała się zbyt dobrze (tak, chodzi o skrajnie stereotypowe podejście do dziewczyn). Bohaterem oryginału był popularny chłopak, który został porzucony przez dziewczynę – wówczas założył się z kolegami, że dzięki niemu pewna nieśmiała i raczej niepopularna Laney zostanie królową balu. W nowej wersji („Cały on”) role się odwracają, rzecz jasna. Główna bohaterka (grana przez tiktokerkę Addison Rae) to influencerka, która postanawia uczynić króla balu z kujona, którego gra znany z „Cobra Kai” Tanner Buchanan. Co ciekawe, za reżyserię odpowiada weteran komedii romantycznych, Mark Waters („Wredne dziewczyny”, „Jak w niebie”, „Duchy moich byłych”).

Film dostępny na platformie Netflix

SAS: Zamach w Eurotunelu

Film akcji w reżyserii Magnusa Martensa, odpowiedzialnego za odcinki dwóch seriali z uniwersum „The Walking Dead”, „Luke'a Cage'a”, „Banshee” czy „12 małp”. W rolach głównych Sam Heughan, Ruby Rose, Andy Serkis i Tom Hopper. Obraz skupia się na żołnierzu SAS po służbie, który musi udaremnić atak terrorystyczny na pociąg jadący przez tunel pod kanałem La Manche. Bohater podróżuje z dziewczyną z Londynu do Paryża i wkracza do akcji, kiedy kontrolę nad pociągiem przejmują uzbrojeni i bezwzględni najemnicy.

Film dostępny na platformie Netflix.

D.P., sezon 1.

Pierwszy sezon mrocznego koreańskiego dramatu społecznego opartego na... internetowej kreskówce. Produkcja skupia się na młodym żołnierzu, który dołącza do grupy ścigającej dezerterów – wówczas odkrywa on bolesną rzeczywistość poborowych odbywających obowiązkową służbę wojskową. Wydana wyłącznie za pośrednictwem Netfliksa produkcja liczy sześć odcinków.

Serial dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Piątkowe nowości Netflix Polska – pełna lista (27 sierpnia)

  • Cały On
  • Arlo w Nowym Jorku
  • Valdosta Wildcats: Drużyna Mistrzów: Sezon 1
  • SAS: Zamach w Eurotunelu
  • D.P.: Sezon 1
  • Ride on Time: Sezon 3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA