REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Dobrze, że już weekend! Nowości Netfliksa na osłodę po pracy

Netflix, jak co piątek, odświeżył swoją bibliotekę. W serwisie pojawiło się kilka nowości. Najważniejszą z nich jest 2. sezon lubianego serialu młodzieżowego – „Outer Banks”.

30.07.2021
12:58
netflix nowości piątek premiery outer banks 2 sezon
REKLAMA

Nowości Netflix Polska nie są może imponujące, ale wielu młodych widzów ucieszy zapewne powrót młodzieżowego serialu przygodowego – „Outer Banks”. Poza tym na Netfliksie obejrzycie też film „Ostatni najemnik”. W tytułową rolę wcielił się w nim Jean-Claude Van Damme. Oprócz tego pojawiła się nowa, dziwaczna kreskówka dla dzieciaków – „Świat centaurów” oraz historia Johna DeLoreana, ikony motoryzacji. Sprawdźcie listę nowości.

REKLAMA

Netflix nowości na piątek – co obejrzeć?

Outer Banks – 2. sezon

Nowa odsłona ciągu dalszych przygód grupy przyjaciół i znajomych z urokliwych wysp Outer Banks. To historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu tożsamości i odkrywaniu prawdy. W trakcie ostatnich wakacji John B przeżyli wiele. To był czas pierwszych miłości, zdrad, ale także rozpoczęcie niesamowitej i ważnej wyprawy, by odnaleźć jego ojca. Jak potoczą się dalsze losy przyjaciół – już dziś możecie odpalić pierwszy odcinek... albo cały 2. sezon. Więcej o 1. sezonie dowiecie się z naszej recenzji.

Ostatni najemnik

Nowy film Netflix Original z Van Damme'em w roli głównej. Tajny agent musi wyjść z ukrycia, aby uratować swojego syna. Ojcostwo może być trudniejszym zadaniem niż myślał. Spodziewajcie się dużo akcji i humoru.

Netflix – pełna lista dzisiejszych premier:

REKLAMA
  • OUTER BANKS: SEZON 2
  • OSTATNI NAJEMNIK
  • ŚWIAT CENTAURÓW
  • JOHN DELOREAN: POTENTAT I LEGENDA

* Zdjęcie główne: OUTER BANKS (L to R) MADELYN CLINE as SARAH CAMERON, RUDY PANKOW as JJ, JONATHAN DAVISS as POPE, CHASE STOKES as JOHN B and MADISON BAILEY as KIARA in episode 210 of OUTER BANKS Cr. JACKSON LEE DAVIS/NETFLIX © 2021

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA