REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nowy polski serial od Netfliksa zrobi ci weekend. "Zachowaj spokój" i inne premiery serwisu

Przedostatni tydzień kwietnia za nami! Powrót do szarej rutyny po świątecznym lenistwie nie był niczym przyjemnym, ale spokojnie - Netflix, jak co piątek, ma dla nas kilka ciekawych premier, które pomogą nam zażyć nieco relaksu. Wśród nowych filmów i seriali uwagę przykuwa zwłaszcza kolejna polska adaptacja prozy Harlana Cobena, "Zachowaj spokój".

22.04.2022
10:16
netflix nowości piątek premiery zachowaj spokój
REKLAMA

Co obejrzeć na Netflix Polska po tym ciężkim, poświątecznym tygodniu? Do oferty streamingowego giganta niemal codziennie wpadają nowe tytuły, a najciekawsze pojawiają się tam często właśnie w piątki. Premierą dnia jest niewątpliwie "Zachowaj spokój", czyli łakomy kąsek dla fanów kryminałów i książek Harlana Cobena. My go już widzieliśmy - i gwarantujemy, że trzyma w napięciu do samego końca! Co jeszcze pojawiło się na platformie?

REKLAMA

Netflix - nowości. Najciekawsze premiery serwisu

Zachowaj spokój

Kolejna po "W głębi lasu" polska adaptacja powieści Harlana Cobena i efekt pięcioletniej umowy pisarza z Netfliksem. Akcja "Zachowaj spokój" rozgrywa się na pewnym zamożnym, spokojnym osiedlu. Niestety, wkrótce spokój zostanie zakłócony przez zniknięcie osiemnastoletniego Adama. Zaniepokojeni rodzice zrobią wszystko, by chronić swoje dzieci, które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. Czy warto dać serialowi szansę? Zdaniem Tomasza Gardzińskiego - "Zachowaj spokój" to serial, który trzeba zobaczyć.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Zachowaj spokój

Heartstopper

Wśród nowości Netfliksa pojawił się też "Heartstopper". Adaptacja powieści graficznej Alice Oseman o młodości i miłości. Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Z kolei Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem - chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej - choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać. Ich przyjaźń wkrótce przerodzi się w młodzieńcze uczucie.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Heartstopper

Netflix - pełna lista piątkowych nowości serwisu

  • Zachowaj spokój
  • Heartstopper
  • Selling Sunset (5. sezon - nowe odcinki)
REKLAMA

Netflix - co dziś obejrzeć po pracy lub szkole?

Biblioteka Netfliksa powiększa się prawie codziennie - dziś w serwisie pojawiły się trzy nowości, a wśród nich jeden głośny, wyczekiwany i udany tytuł. Jeśli więc lubicie produkcje trzymające w napięciu - koniecznie odpalcie "Zachowaj spokój" (niezależnie od tego, czy mieliście wcześniej cokolwiek wspólnego z Harlanem Cobenem). Miłego weekendu!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA