REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Szalony "Projekt Adam" już na Netfliksie. A na dokładkę: "Tabu" z Tomem Hardym. Nie przegap nowości

Netflix dostarcza filmowe i serialowe nowości na piątek. Dziś do oferty serwisu trafił m.in. całkiem niezły popcorniak z Ryanem Reynoldsem, "Projekt Adam", oraz, stworzony przez Toma Hardy'ego, serial "Tabu". Sprawdźmy, co jeszcze warto obejrzeć na Netflix Polska.

11.03.2022
13:23
netflix nowości premiery co obejrzeć projekt adam ryan reynolds tabu
REKLAMA

Jaki film lub serial obejrzeć po pracy lub szkole w piątek? Szukacie czegoś nowego i ciekawego na Netfliksie? Świetnie się składa, bo w piątki na platformie nigdy nie brakuje nowości. Dziś w serwisie swoją premierę miało kilka produkcji, z których część to tytuły zdecydowanie godne uwagi. Jesteśmy przekonani, że ten weekend wielu subskrybentom serwisu zasponsorują panowie Reynolds i Hardy.

REKLAMA

Piątkowe nowości Netflix Polska - co warto obejrzeć?

Co warto obejrzeć na Netfliksie? W piątek do serwisu trafiło kilka nowych filmów i seriali, z czego przynajmniej jeden z nich z całą pewnością stanie się hitem. Mowa oczywiście o filmie z Ryanem Reynoldsem, Markiem Ruffalo, Zoe Saldaną i Jennifer Garner pt. "Projekt Adam".

Projekt Adam

Kawał pierwszorzędnej, terapeutycznej rozrywki od Netfliksa! Ta znakomicie obsadzona, wzruszająca i Spielbergowska w duchu opowieść o ojcu, synu i ich relacji, to znakomity wybór na weekendowy seans (również w rodzinnym gronie). W dużym skrócie: podróżujący w czasie pilot (Ryan Reynolds) wraz z młodszą wersją samego siebie i swoim zmarłym ojcem stara się pogodzić z przeszłością i ocalić przyszłość. Fajne!

Film już dostępny na Netfliksie.

Steven Knight, Tom Hardy i Chips Hardy połączyli siły, oferując widzom pierwszorzędnie zrealizowany, klimatyczny i mroczny serial pt. "Tabu". Produkcja zniknęła z HBO, a teraz cały sezon możecie znaleźć w ofercie Netfliksa - i zdecydowanie polecamy skorzystać z okazji, by nadrobić tę perełkę. Akcja rozgrywa się w Londynie w 1814 roku. Żądny przygód James Keziah Delaney powraca niespodziewanie po dziesięciu latach z Afryki. Mężczyzna wierzy, że uda mu się przejąć po ojcu ogromne przedsiębiorstwo. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Okazuje się, że dziedzictwo pozostawione przez zmarłego biznesmena jest zgoła inne niż to się mogło na początku wydawać.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Piątkowe nowości Netflix Polska - pełna lista

  • Projekt Adam
  • Formula 1: Jazda o życie: Sezon 4
  • Życie po śmierci według Tylera Henry’ego: Sezon 1
  • Baśń o zaklętej miłości: Sezon 1
  • Tabu: Sezon 1
REKLAMA

Nowości Netflix Polska - co oglądać w piątek?

Zmęczeni ciężkim tygodniem w pracy lub szkole? Na szczęście cały weekend przed wami! Jeśli macie w planach odrobinę odpoczynku przed ekranem, odpalcie Netfliksa - każdy z was powinien znaleźć tam coś dla siebie. Podnoszący na duchu "Projekt Adam" oraz szalenie klimatyczne "Tabu" zapewnią wam masę solidnej rozrywki i możliwość oderwania myśli od ponurej rzeczywistości - choćby na kilka godzin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA