REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Mocne nowości w serwisie Netflix. Wśród nich hiszpański horror i nietypowy film akcji

Nadchodzący weekend na Netfliksie zapowiada się naprawdę ciekawie. W serwisie pojawi się m.in. hiszpański horror komediowy o badaczkach zjawisk paranormalnych i meksykańska komedia akcji, ale ja z niecierpliwością czekam na serial polityczny o koreańskich korzeniach, w którym rolę główną również odgrywają kobiety.

14.04.2023
9:39
Mocne nowości w serwisie Netflix. Wśród nich hiszpański horror i nietypowy film akcji
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfiksie debiutowały głównie filmy familijne. Pojawiła się animacja twórców "Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego" - "Chupa" oraz miniserial "Przez ocean", w którym głowną rolę zagrała Gillian Jacobs, aktorka serialu "Community". Dzisiaj wśród propozycji serwisu znalazły się wciąż lekkie produkcje, jednak komediową atmosferę przełamie obiecujący koreański serial polityczny oraz film prosto z Anglii po rządach króla Edwarda.

REKLAMA

Nowości w serwisie Netflix: "Queenmaker"

"Queenmaker" to koreański serial polityczny, który skupia się na kobietach w samym centrum politycznej rozgrywki, a konkretnie na honorowej prawniczce. Kobieta postanawia skorzystać z pomocy specjalistki od rozwiązywania problemów, która przeżyła tragiczny wypadek i chcąc zemścić się na swoim byłym pracowdawcy, zamierza pomóc prawniczce objąć stanowisko burmistrzyni.

Netflix - zwiastun serialu "Queenmaker"

Uciekające królowe

Meksykańska komedia akcji "Uciekające królowe" opowiada historię czterech zwariowanych kobiet, które w końcu wyruszają w podróż, zaplanowaną jeszcze w czasach liceum. Szybko okaże się, że nie będzie to łatwa przeprawa, a bohaterki nie zdają sobie sprawy, co przedziwnego spotka je po drodze.

Netflix - zwiastun filmu "Uciekające kobiety"

Siedmiu królów musi umrzeć

Brytyjski film kostiumowy "Siedmiu królów musi umrzeć" to brutalny obraz Anglii po rządach króla Edwarda. Uhtred, wojownik z Bebbanburga wraz z towarzyszami postanawia odbyć podróż przez rozdartą po śmierci władcy Anglię, mając nadzieję, że uda im się zjednoczyć państwo.

Netflix - zwiastun filmu "Siedmiu królów musi umrzeć"

Zjawiska

REKLAMA

Hiszpański horror komediowy to opowieść na faktach, oparta na historii grupy Hepta. Jej głównymi bohaterkami są trzy kobiety w średnim wieku, które są badaczkami zjawisk paranormalnych. Gdy znika ojciec Pilon, kobiety zostają wystawione na próbę.

Netflix - zwiastun filmu "Zjawiska"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA