REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Długi weekend z Netfliksem? Zobacz dzisiejsze nowości

Co warto obejrzeć w weekend? W długi weekend? Z odpowiedzią spieszy Netflix, który w tym tygodniu dostarczył kilka mocnych, choć niepozornych nowości. Sprawdźcie, co dzisiaj trafiło do serwisu.

17.06.2022
11:10
netflix nowosci kryminal
REKLAMA

Bez dwóch zdań ostatnie dni upłynęły pod znakiem sprawdzania, co tam jeszcze kryje się w bibliotece Disney+. Nie zapominajmy jednak, że Netflix również nie śpi i cały czas dodaje nowe produkcje. Dzisiaj na platformie pojawiło się kilka mocnych produkcji, w tym świetnie zapowiadający się film dokumentalny związany z aferą Watergate.

REKLAMA

Netflix: nowości, które warto zobaczyć w trakcie długiego weekendu

W tym tygodniu w serwisie Netflix może nie ma ogromnych i głośnych tytułów, ale zdecydowanie jest, w czym wybrać. Do oferty trafił między innymi dokument z aferą Watergate w tle oraz kryminał z wątkiem sądowym w tle. W kolejnym tygodniu z kolei do serwisu trafi koreańska wersja "Domu z papieru", a chwilę wcześniej "The umbrella academy", a konkretnie trzeci sezon.

Efekt Marthy Mitchell

Netflix nowości / Efekt Marthy Mitchell

W psychologii funkcjonuje coś, co nazywane jest efektem Marthy Mitchell. Mówi on o tym, że specjaliści od zdrowia psychicznego słuchając swoich pacjentów, biorą ich słowa za urojenia, a potem okazuje się, że to, co zostało wzięte za chorobę, zdarzyło się naprawdę. Nowa produkcja Netfliksa, czyli właśnie „Efekt Marthy Mitchell” opowiada o kobiecie, która została wplątana w aferę Watergate i próbowała mówić o niej… prawdę. Za co próbowano ją brutalnie zdyskredytować. Serial dokumentalny opowie właśnie o tej walce o prawdę.

Nic o mnie nie wiecie

Netflix: nowości / Nic o mnie nie wiecie

Macie ochotę na mocny serial kryminalny z dramatem sądowym w tle? A gdybym powiedział, że to brytyjska produkcja przygotowana przez BBC? "Nic o mnie nie wiecie" opowiada o mężczyźnie oskarżonym o morderstwo. Ma do wygłoszenia ostatnią mowę sądową i to tak naprawdę jego ostatnia szansa, aby pozbyć się zarzutów (lub je potwierdzić). Wykorzystuje ten czas, aby opowiedzieć o romansie z pewną kobietą. Serial liczy cztery odcinki.

Netflix: wszystkie dzisiejsze nowości

REKLAMA
  • SĄSIEDZKA WOJNA: SEZON 2
  • PAJĘCZA GŁOWA
  • SHE: SEZON 2
  • NIC O MNIE NIE WIECIE

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA