REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix

Na Netfliksa wjeżdża zupełnie nowy serial fantasy. Mocne nowości

Jeśli nie wiecie, po jaki film sięgnąć w weekend, sprawdźcie piątkowe nowości Netfliksa. Wśród propozycji miniserial o miłości, również do podróży oraz eksperyment paranormalny. Możecie też przenieść się do magicznego świata japońskich bogów i duchów. Co jeszcze zobaczymy?

21.10.2022
11:02
28 dni grozy
REKLAMA

W końcu piątek, a wraz z nim nowe propozycje Netfliksa, które również i tym razem zapowiadają się ciekawie i wciągająco. Wśród filmowych pozycji znajdziemy zarówno bardziej mroczniejsze i sensacyjne propozycje, jak i również te delikatne, przenoszące nas w świat pięknych, włoskich krajobrazów. W październikowy wieczór możemy też przenieść się do świata magii japońskich bogów i duchów.

REKLAMA

Netflix wprowadza miniserial "Od zera".

"Od zera" to serial, który doskonały będzie dla miłośników i miłośniczek romantycznych historii oraz zagranicznych podróży. Pewna artystka zakochuje się we włoskim kucharzu i zaczyna pasjonującą podróż przez kultury i kontynenty, w której doświadczy miłości, straty, odrodzenia i nadziei.

28 dni grozy

Kolejną propozycją jest serial "28 dni grozy". To propozycja dla wszystkich, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji. Trzy zespoły spędzają po 28 dni w najbardziej nawiedzonych miejscach w Ameryce w ramach paranormalnego eksperymentu opartego na teoriach Eda i Lorraine Warrenów.

REKLAMA

Pełną listę piątkowych nowości Netfliksa znajdziecie poniżej:

  • "Descendant"
  • "28 dni grozy"
  • "Barbarzyńcy: Sezon 2
  • "Od zera": Miniserial
  • "Hight: Wyznania przemytniczki z Ibizy: Sezon 1
  • "Oni: Opowieść o Bogu piorunów"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA