REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

3. sezon serialu „Ania, nie Anna" już jest. Co jeszcze pojawiło się na Netfliksie?

Emocje po sylwestrowej zabawie już opadły, a niedługo wszystkim nam zabraknie determinacji do wypełniania noworocznych postanowień. Nie ma więc sensu planować wizyty na siłowni. Lepiej z góry założyć, że wieczór spędzi się na kanapie oglądając nowości na Netfliksie.

03.01.2020
9:13
Premiera 3. sezonu Ania, nie Anna już dzisiaj - nowości na Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż za oknem szaro, a dodatnia temperatura jest tylko miłym wspomnieniem, styczeń upłynie pod znakiem gorących nowości na Netfliksie. Serwis rozpoczął nowy rok z przytupem od premiery „Mesjasza”. Do końca miesiąca w serwisie zawita jeszcze „Dracula” czy trzecia część „Chilling Adventures of Sabrina”. Czas oczekiwania na te produkcje umilą wam dwa tytuły, które dzisiaj mają swoją premierę.

Te dwa tytuły, które dzisiaj pojawiły się na Netfliksie dostarczą wam emocji na cały weekend. Bo w serwisie swoją premierę ma wyczekiwany przez fanów na całym świecie trzeci sezon „Ani, nie Anny”. Serial ten jest ciepłą, pełną wzruszeń opowieścią o losach dobrze każdemu znanej Anny Shirley, czyli bohaterki „Ani z Zielonego Wzgórza”. Seans doskonale was nastroi na oglądanie innej młodzieżowej produkcji – „Wszystkich piegów świata”. Ta komedia dostarczy wam iście sportowej adrenaliny. Jej fabuła skupia się bowiem na losach nastoletniego chłopca, który wraz ze znajomymi postanawia założyć drużynę piłkarską. Gwarantujemy, że obie produkcje obudzą wasze wewnętrzne dzieci. Szykujcie więc koc, ciepłą herbatę i zaczynajcie maraton.

Piątkowe nowości na Netfliksie – co warto obejrzeć?

Ania, nie Anna 3. sezon

Serialowa adaptacja „Ani z Zielonego Wzgórza” skradła serca widzów i krytyków na całym świecie. Trzeci sezon jest tym ostatnim. Dziesięć finałowych odcinków przyniesie więc odpowiedzi na nurtujące fanów pytania o zakończenie losów rudowłosej sieroty przygarniętej przez rodzeństwo Cuthbertów.

Wszystkie piegi świata

REKLAMA

Kino młodzieżowe w meksykańskim wydaniu. Głównym bohaterem filmu jest trzynastolatek, który nie ma nic wspólnego z piłką nożną. Do czasu! W końcu odkrywa bowiem, że zakładając drużynę piłkarską może zdobyć serce dziewczyny swoich marzeń. To jedyny sposób, bo ona jest już zajęta przez najpopularniejszego chłopaka w szkole.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA