REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD
 5. Netflix

Piątkowe nowości na Netflix Polska. Sprawdźcie, co obejrzeć po pracy – pełna lista tytułów

Piątek, piąteczek, piątunio! W dodatku walentynki. Nie ma jednak sensu wychodzić z domu – pogoda nie rozpieszcza. Lepiej schować się pod koc i obejrzeć po pracy bądź szkole, którąś z propozycji Netflix Polska.

14.02.2020
10:15
Netflix na weekend. Co obejrzeć 14.02 w serwisie VOD?
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli chodzi o nowości na Netflix Polska to są dwie. Tytułów na licencji jest za to aż sześć. Mając powyższe na uwadze, każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie będzie się nudził, ani dziś wieczorem, ani przez resztę weekendu.

Piątkowe nowości na Netflix Polska – co warto zobaczyć?

Telefonistki – sezon 5. Część 1

To już finałowy sezon serialu o czterech hiszpańskich telefonistkach pracujących w firmie telekomunikacyjnej z siedzibą w Madrycie. Przyjaźń kobiet już nieraz została wystawiona na próbę, czy i teraz uda im się przetrwać trudne czasy? „Telefonistki” to współczesna telenowela, która garściami czerpie z – wydawałoby się – przestarzałego gatunku. Hiszpanie znaleźli jednak pomysł na to, jak połączyć dzisiejsze realia telewizyjne z tęsknotą za serialowym romansem pełnym intryg i zdrad.

Issi i Ossi

Ta niemiecka komedia romantyczna z pewnością was rozbawi i wzruszy. A jeśli nie, będzie to guilty pleasure w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest to opowieść o tytułowych nastolatkach. Ona jest córką miliardera, a jego wychowuje ledwo wiążąca koniec z końcem samotna matka. Dziewczyna chce zostać kucharką, a chłopak słynnym bokserem. Zawierają sojusz, aby spełnić te marzenia. Czy im się uda?

Uczniowska balanga

Kino inicjacyjne w najlepszym wydaniu! „Uczniowska balanga” wyszła spod ręki Richarda Linklatera. Akcja rozgrywa się na przestrzeni jednej nocy, kiedy uczniowie zamierzają świętować koniec szkoły i początek nowego etapu w swoim życiu. Jest przede wszystkim refleksyjnie. Na ekranie zobaczymy całkiem niezłą obsadę. Występują tu m.in. Milla Jovovich i Matthew McConaughey. A jeśli już pokochacie bohaterów, być może za jakiś czas Netflix się skusi na wypuszczenie nieoficjalnego sequelu produkcji z 2016 roku „Każdy by chciał!!”.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 14 lutego 2020:

 • Telefonistki: Sezon finałowy: Część 1
 • Isi i Ossi
 • Uczniowska balanga
 • Państwo młodzi: Chuck i Larry
 • Evan Wszechmogący
 • 40 lat minęło
 • Nieposłuszne
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA