REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Piątek + Netflix = czas na weekend! Sprawdźcie nowości serwisu – pełna lista filmów i seriali

Tak, możecie odetchnąć z ulgą – to już piątek! A wraz z nim nowe seriale i filmy na Netfliksie. Dzisiaj do serwisu dodanych zostało „zaledwie” 5 nowości. Warto zauważyć, że wśród nich znalazł się tytuł „Locke & Key”.

07.02.2020
8:57
netflix nowe seriale i filmy w piątek
REKLAMA
REKLAMA

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Hologramowa miłość – 1. sezon

Netflix to nie tylko anime, ale także mnóstwo seriali azjatyckich. Już dziś do serwisu zawitał kolejny – „Hologramowa miłość”. Tematem produkcji jest miłość versus nowe technologie. Han So-yeon przestała wierzyć w miłość i postanowiła odpuścić sobie romanse. Traf jednak chce, że na swojej drodze spotyka hologram o imieniu Al. Dziewczyna zakochuje się w nim, ale uczucia zaczyna też żywić do twórcy hologramu, który wygląda... tak samo jak swoje dzieło. Co jest prawdą, a co tylko złudzeniem?

Locke & Key – 1. sezon

Żądni przygód, zabawy i tajemnicy? Dobrze trafiliście, na Netfliksie debiutuje dzisiaj serial dla młodzieży – „Locke & Key”. Produkcja oparta jest o serię komiksów stworzonych przez Joe Hilla, syna Stephena Kinga, i Gabriela Rodrigueza. Trójka rodzeństwa przeprowadza się wraz z mamą do nowego domu. Tam czeka na nich wiele niespodzianek – nowe miejsce, w którym zamieszkają, pełne jest kluczy. A te łączą zwykłą rzeczywistość z tym, co nadprzyrodzone.

Kto zabił Malcolma X?: Sezon 1

Serial dokumentalny poświęcony postaci Malcolma X, działacza, który zasłynął z walki o równouprawnienie Afroamerykanów i dla wielu mieszkańców gett uznawany jest za bohatera. Jego śmierć osnuta jest aurą tajemnicy, jeśli chodzi o powiązania morderców z FBI i uprzednim zamachem na dom Malcolma X. Mężczyzna zginął bowiem w Harlemie – został zastrzelony przez członków Narodu Islamu, którzy nie pogodzili się z opuszczeniem przez niego szeregów tej organizacji.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 7 lutego 2020:

  • Hologramowa miłość: Sezon 1
  • Locke & Key: Sezon 1
  • Koniara 7/2/2020
  • Kto zabił Malcolma X?: Sezon 1
  • Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Sezon 2
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA