REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Ostatnia rola Chadwicka Bosemana i „Facet na święta”. Piątkowe premiery Netfliksa wprawią was w weekendowy nastrój

To ostatni weekend przed świętami, a jakby tego było mało zaraz po nich zacznie się narodowa kwarantanna. Warto więc wyluzować przed czekającym nas szaleństwem, a najlepiej zrobić to z Netfliksem. I mamy ku temu idealną okazję. W serwisie zadebiutowały bowiem dzisiaj filmy i seriale, których nie można przegapić.

18.12.2020
11:47
ma rainey netflix premiery
REKLAMA
REKLAMA

Rząd ogłosił wczoraj narodową kwarantannę i ze względu na wprowadzane obostrzenia, kolejne tygodnie będziemy spędzać jak dotychczas. W domu, oglądając Netfliksa. Na szczęście filmów i seriali z pewnością nie zabraknie. Jeśli jednak chcielibyście poćwiczyć przed nadchodzącym lockdownem to macie idealną okazję. W serwisie pojawiły się interesujące premiery, a wśród nich produkcja z ostatnią rolą zmarłego kilka miesięcy temu Chadwicka Bosemana.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. w Chicago. Tytułowa piosenkarka nagrywa płytę w studiu, a podczas sesji dochodzi do licznych napięć z innymi członkami zespołu. „Ma Rainey: Matka bluesa” to adaptacja głośnej sztuki, a w główną bohaterkę wciela się Viola Davis. Jednakże film wzbudza największe emocje z powodu roli Chadwicka Bosemana. Jest to bowiem ostatni występ zmarłego w sierpniu aktora. Kreuje on tu trębacza, który bardzo chce się zapisać na kartach historii muzyki.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Facet na święta: Sezon 2

Pierwszy sezon tego norweskiego serialu pojawił się w zeszłym roku. Poznaliśmy w nim historię singielki, która jest zmęczona ciągłymi komentarzami bliskich na temat braku partnera. Postanowiła więc szybko kogoś znaleźć, co wywołało lawinę zabawnych sytuacji. Teraz możemy się przekonać jak dalej toczą się jej losy.

Serial już dostępny na platfromie Netflix.

Smętarz dla zwierzaków

Nie ma to jak zacząć weekend z dobrym horrorem. „Smętarz dla zwierzaków” to adaptacja prozy Stephena Kinga, która dostarczy wam odpowiedniej dawki grozy. Twórcy opowiadają historię Louisa Creeda, który po rodzinnej tragedii odkrywa tajemnicze moce ukrytego w pobliskim lesie cmentarzyska. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. A jakby po seansie było wam mało emocji, to zawsze możecie sięgnąć po pierwszą ekranizację książki mistrza literackiego horroru z 1989 roku.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 18 grudnia 2020:

REKLAMA
  • Facet na święta: Sezon 2
  • Sweet Home
  • Ma Rainey: Matka bluesa
  • Witajcie w Marwen
  • Smętarz dla zwierzaków

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA