REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

„Plemiona Europy” walczą ze sobą, a Rosamund Pike okrada starsze osoby. Sprawdzamy piątkowe nowości na Netflix Polska

Nie był to łatwy tydzień. Kolejne wzrosty zachorowań na koronawirusa napędzają obawy co do przyszłości otwartych warunkowo dziedzin gospodarki. Na szczęście Netflix dba, aby trochę nam osłodzić ten trudny okres. Dzisiaj do serwisu wpadło kilka nowości, dzięki którym pełni optymizmu wejdziecie w weekend.

19.02.2021
9:40
netflix piatek premiery
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Właśnie dzisiaj na Netflix Polska pojawiło się kilka interesujących filmów i seriali. Wśród nich nowa propozycja od twórców „Dark”, tym razem utrzymana w postapokaliptycznych klimatach. Prócz tego Rosamund Pike wykorzystuje starsze osoby, a dzięki „Pitta Kathalu” możemy poznać mroczne oblicze miłości.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Ten serial ma być następcą kultowego już „Dark”. W końcu maczali w nim palce twórcy tej produkcji. Tym razem przenoszą nas w czasie do 2074 roku. Po katastrofie państwa zniknęły z mapy Europy. Ludność podzielona jest na liczne i skłócone ze sobą plemiona. O los kontynentu musi zadbać trójka rodzeństwa, a nie będzie to łatwe. Nie spodziewajcie się prostych odpowiedzi, a dużo ambitnej rozrywki.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

O wszystko zadbam

Rosamund Pike ma już wprawę we wcielaniu się w psychopatki. Tym razem nie oszukuje jednak swojego partnera jak w „Zaginionej dziewczynie”, a osoby starsze i schorowane. Jej bohaterka w „O wszystko zadbam” jest wyznaczana przez sąd do opieki nad nimi. Nie ma jednak problemu z pozbawianiem ich oszczędności życia. Do czasu... Jedna z jej podopiecznych okazuje się bowiem równie przebiegła i nie zawaha się wykorzystać swoich znajomości.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pitta Kathalu

„Pitta Kathalu” to indyjski serial w formie antologii. Jego twórcy opowiadają cztery, różne historie, a każda z nich opowiada o miłości. Ale nie jej cukierkowej odsłonie, tylko mrocznych stronach, takich jak zazdrość, sekrety, kłamstwa, czy chęć kontroli nad drugą osobą.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 19 lutego 2021:

  • Plemiona Europy
  • O wszystko zadbam
  • Pitta Kathalu
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA