REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Hiszpański thriller czy świąteczna przygoda? Podpowiadamy, co dziś obejrzeć na Netfliksie

Nie wiesz co oglądać po ciężkim dniu pracy lub nauki zdalnej? Śpieszymy z pomocą. A właściwie z pomocą przybywa Netflix.

13.11.2020
9:32
netflix premiery piatek
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Dzisiaj na Netflix Polska pojawiły się zaledwie trzy nowości. Nie jest to więc najbardziej urodzajny piątek w historii platformy. Mimo to, wśród premier na pewno znajdziecie coś dla siebie. W serwisie zadebiutował bowiem trzymający w napięciu hiszpański thriller, ciepła opowieść z wielką divą światowego kina, a także produkcja o świątecznej przygodzie, która wprawi was w bożonarodzeniowy nastrój.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości

Słudzy Króla Midasa

Tytułowi Słudzy Króla Midasa to tajemniczy gang, działający na terenie Madrytu. Jego członkowie na cel obierają sobie milionera i wpływowego biznesmena Victora Genovésa. Zaczynają go szantażować. Albo zapłaci żądaną przez nich sumę, albo zabiją przypadkowego człowieka. Zamierzają zabijać kolejne osoby do momentu, kiedy bohater się ugnie. Serial jest adaptacją opowiadania Jacka Londona osadzoną w czasach współczesnych i dostarczy wam wielu mocnych wrażeń.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Życie przed sobą

Tej pani nie trzeba nikomu przedstawiać. Sophia Loren jest żywą legendą kina. Po wieloletniej przerwie wróciła przed kamerę, aby wcielić się w Madame Rosę. Grana przez nią bohaterka przeżyła Holokaust, a teraz żyje samotnie w nadmorskiej, włoskiej miejscowości. Pewnego dnia okrada ją 12-letni muzułmanin. Protagonistka przyjmie chłopca pod swój dach i będą opiekować się sobą nawzajem, a w końcu nawet stworzą nietypową rodzinę.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pan Jangle i świąteczna podróż

Forest Whitaker wciela się tu w tytułowego twórcę zabawek. Jego wynalazki są pełne magii i fantazji. Niestety, jeden z zaufanych pracowników postanawia ukraść jego największe dzieło. Tylko jego wnuczka może je odzyskać. I zrobi to przy pomocy dawno zapomnianego wynalazku oraz w rytm wpadających w ucho piosenek. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a „Pan Jangle i świąteczna podróż” wprawi was w odpowiedni nastrój, przypominając o sile wiary i rodziny.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 13 listopada 2020:

REKLAMA
  • Słudzy Króla Midasa
  • Życie przed sobą
  • Pan Jangle I świąteczna podróż

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA