REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Studentka walczy z uczelnią, a seksterapeuta przechodzi spóźnione dojrzewanie. Piątkowe nowości na platformie Netflix

Cóż to był za tydzień. Rząd ogłosił kolejne obostrzenia i za chwilę znowu będziemy musieli siedzieć zamknięci we własnych domach. Nikogo nie cieszy ta perspektywa, ale ten trudny czas z pewnością umilą nam serwisy VOD. Na Netfliksie właśnie pojawiło się kilka nowości, z którymi warto spędzić dzisiejszy wieczór, o ile nie cały weekend.

06.11.2020
9:25
netflix piatek premiery nowosci
REKLAMA
REKLAMA

Weekend za pasem. W końcu będzie można nieco odpocząć od tygodniowego szaleństwa. Nie ma dokąd pójść, bo wszystko pozamykane, liczba zakażeń koronawirusem ciągle wzrasta, więc nie pozostaje nam nic innego jak odpalić Netfliksa i po pracy zdalnej, lub e-learningu obejrzeć jakiś film, serial lub program. Nowości na platformie nie ma co prawda dzisiaj wiele, ale z pewnością znajdziecie wśród nich coś dla siebie.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Citation

Główna bohaterka tego nigeryjskiego filmu, wbrew całemu środowisku akademickiemu postanawia zgłosić, że jeden z wykładowców ją molestował. Rozpoczyna się bezpardonowa walka o własną godność. Studentka będzie musiała stawić czoła patriarchalnemu porządkowi na własnej uczelni, a jej przeciwnicy wyciągną najcięższe działa, aby ją zniszczyć.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Dojrzewanie wieku średniego

Peter jest seksterapeutą, chociaż sam nigdy seksu nie uprawiał. Ba, nawet napisał książkę, w której stwierdził, że seks jest przereklamowany. Po nieszczęśliwym wypadku, lekarze odkrywają u niego guza. Jak się okazuje ze względu na chorobę, bohater nigdy nie przeszedł okresu dojrzewania. Teraz, w wieku 27 lat, będzie nadrabiał zaległości.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Country-hop

Country-hop/Netflix class="wp-image-459796"
Country-hop/Netflix

On jest muzykiem country. Ona tancerką hip-hopową. Coffey i Criscilla są ze sobą od dłuższego czasu i razem stawiają czoła kolejnym problemom, o czym chętnie opowiadają przed kamerą. Z tego reality show dowiecie się, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają.

Program już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 6 listopada 2020 roku:

REKLAMA
  • Dojrzewanie wieku średniego
  • Country-hop
  • Citation
  • To właśnie życie

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA