REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Animowani „Szybcy i wściekli” wjeżdżają do Meksyku, a baletnica odkrywa hip-hop. Sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

To już piątek. Można zapomnieć o obowiązkach i oddać się słodkiemu lenistwu. A jak wiadomo dobrze jest się relaksować przy filmach i serialach. Dzisiejsze nowości Netfliksa zapewnią wam rozrywkę nie tylko na wieczór, ale na cały weekend.

16.04.2021
13:04
netflix premiery piątek kwiecień
REKLAMA

Dzisiaj na Netfliksie pojawiło się kilka godnych uwagi filmów i seriali. Wśród nich przygody animowanych „Szybkich i wściekłych”, perypetie australijskich „Przyjaciół”, czy historia baletnicy odkrywającej hip-hop. Słowem: dla każdego coś miłego.

REKLAMA

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 4: Meksyk

Wciąż czekamy na kinową premierę „Szybkich i wściekłych 9”. Zanim jednak zobaczymy, jak Dom walczy z własnym bratem, Han wraca zza grobu, a część bohaterów leci w kosmos, trzeba się czymś zając. Netflix dba, abyśmy się nie nudzili. Co prawda „Wyścigowi agenci” są skierowani do dzieci, ale fani oryginałów również znajdą tu coś dla siebie. Nastoletni bohaterowie radzą sobie za kierownicą nie gorzej niż Vin Diesel, a w serialu na pierwszy plan wysuwa się wysokooktanowa akcja.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Dlaczego takie jesteście?

Pustki po „Przyjaciołach” nie jest w stanie wypełnić żaden serial, ale nie to nie znaczy, że nikt nie próbuje tego dokonać. Tym razem mamy do czynienia z propozycją z Australii. „Dlaczego takie jesteście?” opowiada o trójce znajomych z Melbourne, którzy próbują odnaleźć się zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, co jest oczywiście powodem wielu zabawnych żartów.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Into the Beat: Roztańczone serce

Główna bohaterka filmu jest baletnicą i dumą swoich rodziców. Przynajmniej do czasu, kiedy odkrywa hip-hop. Wtedy zatapia się w świecie elektryzujących brzmień i widowiskowych wygibasów. Serce podpowiada jej, aby pójść tą ścieżką dalej, rozum mówi, że zawiedzie w ten sposób swoich najbliższych. Którą drogę wybierze?

Film już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 25 września 2020:

  • Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 4: Meksyk
  • Dlaczego takie jesteście?
  • Arlo – chłopiec-aligator
  • Ajeeb Daastaans
  • Into the Beat: Roztańczone serce
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA