REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix pokazał zajawkę filmu „Tlen”. To klaustrofobiczny thriller science-fiction

„Tlen” to nowy francuski thriller Netfliksa. Jego reżyserem jest Aleksandre Aja. Z kolei w roli głównej zobaczymy znaną z „Bękartów Wojny” Mélanie Laurent. Premiera filmu już za dwa miesiące. Do sieci trafił właśnie pierwszy teaser.

10.03.2021
18:00
Netflix chwali się nowym thrillerem sci-fi. Zobacz zwiastun filmu Tlen
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli boisz się zamkniętych przestrzeni, to z pewnością nie jest to film dla ciebie. Punkt wyjścia „Tlenu” przypomina ten z „Pogrzebanego”, w której postać grana przez Ryana Reynoldsa zostaje uwięziona w trumnie. Główna bohaterka nowego filmu Netflixa budzi się z kolei kapsule kriogenicznej. Nie wie jak się tam znalazła, ale wie, że musi się jak najszybciej z niej wydostać. Zanim skończy się tytułowy tlen.

Tlen – zapowiedź filmu Netfliksa:

REKLAMA

Na razie bardzo mało wiemy o samym filmie, ale ten krótki zwiastun pozwala nam przypuszczać, że szykuje nam się podnoszący ciśnienie seans. Zwłaszcza, że reżyser ma na koncie całkiem udany remake horroru „Wzgórza mają oczy” oraz jeden z niespodziewanych przebojów 2019 roku – „Pełzającą śmierć”. Aleksandre Aja umie budować napięcie, więc umiejscowienie akcji w klaustrofobicznej kapsule było dla niego samograjem.

Thriller science-fiction „Tlen” pojawi się na Netfliksie 12 maja 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA