REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Mark Hamill w 2. sezonie serialu „Templariusze” od dziś na Netfliksie. Sprawdź wszystkie nowości

Netflix Polska otrzymał dzisiaj jedną z ostatnich aktualizacji biblioteki w tym roku. Na platformie pojawiło się kilka ciekawych produkcji, ale największe poruszenie z pewnością wywoła 2. sezon serialu „Templariusze”, w którym jedną z głównych ról zagrał Mark Hamill.

27.12.2019
11:35
netflix aktualizacja grudzień
REKLAMA
REKLAMA

Odtwórca roli Luke'a Skywalkera raczej nie jest szczególnie zadowolony z powrotu swojej postaci w nowej trylogii Disneya. Bohater trzech pierwszych filmów powstałych w serii „Star Wars” w „Przebudzeniu Mocy” i „Skywalker. Odrodzenie” miał rolę zaledwie epizodyczną, a sam Hamill mocno nie zgadzał się z jego portretem w „Ostatnim Jedi”. Z drugiej strony dzięki temu amerykański aktor znów zaczął być zatrudniany do produkcji aktorskich, w tym 2. sezonu serialu „Templariusze”, który dzisiaj zadebiutował na Netfliksie. Co jeszcze trafiło właśnie do serwisu?

Aktualizacja Netflix Polska - piątkowe nowości w serwisie:

Templariusze: Sezon 2

„Templariusze” po czasowej obecności na HBO GO trafili jakiś czas temu na Netfliksa. Dzisiaj na platformie pojawiło się osiem nowych odcinków produkcji. Największym magnesem przyciągającym widzów do nowej serii jest nawet nie kontynuacja wciągającej historii z 1. sezonu, ale pojawienie się postaci imieniem Talus. Ten doświadczony Templariusz i mistrz miecza został zagrany przez Marka Hamilla.

Nie bój się ciemności

Guillermo Del Toro to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnym fanatykom kina. Zdeklarowany miłośnik kina grozy jest współtwórcą scenariusza do „Nie bój się ciemności”. Produkcja z Guyem Pearcem i Katie Holmes w obsadzie opowiada historię małej Sally. Dziewczynka wprowadza się do wiktoriańskiej posiadłości zamieszkiwanej przez jej ojca i jego narzeczoną. Od tego momentu w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Atiye

Netflix od dwóch lat bardzo mocno rozszerza swoją działalność produkcyjną na Europę i Azję. Swoje seriale oryginalne otrzymała też Turcja, która słynie z wielu produkcji telewizyjnych oglądanych też masowo przez Polaków. Czy „Atiye” powtórzy sukces takich seriali jak „Dark” czy „Szkoła dla elity”? Produkcja opowiada historię malarki, która we wszystkie swoje prace wplata dziwny symbol mający (jak się okazuje) powiązanie z ruinami najstarszej świątyni na Ziemi.

REKLAMA

Wszystkie premiery serwisu Netflix w dniu 27 grudnia:

  • Atiye
  • Templariusze: Sezon 2
  • Kevin Hart: Don’t F**k This Up
  • Nie bój się ciemności
  • El Pepe: Wyjątkowe życie
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA