REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Netflix zaczyna weekend z przytupem i powie nam, jak sprzedawać dragi. Sprawdźcie, co obejrzeć po pracy

Maj prawie dobiegł końca, a subskrybenci Netfliksa już ostrzą sobie zęby na czerwcowe premiery. Wcześniej dostaniemy jeszcze ostatnią dostawę nowości w tym miesiącu.

31.05.2019
10:00
netflix 31 maja 2019 nowości
REKLAMA
REKLAMA

A wśród nich produkcje oryginalne. Zarówno powroty takich seriali jak „Bad Blood” czy francuski „Czarny punkt”. Dostaniemy także kilka filmów od czerwonego N. Sprawdźcie, co jeszcze zaoferuje nam serwis nim na dobre odda się gorącym czerwcowym premierom. Wtedy czekają na nas m.in. nowe sezony „Czarnego lustra” i „Dark”. Na rozgrzewkę idą jednak…

Najciekawsze piątkowe premiery na Netfliksie. Co obejrzeć?

Niemiecki serial kierowany przede wszystkim do nastolatków. Dosłowność tytułu zdradza w dużej mierze to, czego można się spodziewać po produkcji, ale mimo to przybliżmy fabułę. Pewien nastolatek, który raczej nie należy do szczególnie popularnych dzieciaków w szkole, postanawia odzyskać dziewczynę. Wybiera niekonwencjonalny sposób. Zaczyna sprzedawać w sieci ecstasy i niespodziewanie staje się jednym z największych dilerów w Europie.

Serial jest dostępny w serwisie Netflix.

Miniserial od Avy DuVernay, który został oparty na faktach. Poznajemy historię pięciu czarnoskórych chłopców, którzy w 1989 roku zostali oskarżeni o zbiorowy gwałt. W oczach opinii publicznej zostali uznani za winnych i okrzyknięci mianem „Piątki z Central Parku”. Antron McCray, Kevin Richardson, Yusef Salaama, Raymond Santana i Korey Wise byli jednak niewinni. Na prawomocne uniewinnienie przez sąd musieli czekać aż do 2002 roku.

Miniserial można już oglądać na Netfliksie.

Chyba na pewno ty

Komedia romantyczna z udziałem Ali Wong i Randalla Parka. Znana szefowa kuchni i małomiasteczkowy muzyk niegdyś byli sobie bliscy. Ba, wszyscy wręcz uważali, że Sasha i Marcus zostaną parą. Bohaterowie spotykają się po upływie 15 lat, a między nimi zaczyna powracać dawna więź. Jednocześnie jednak ich różne style życia utrudniają odrodzenie się tego uczucia.

Film jest już dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

Netflix – pełna lista premier z 31 maja 2019 roku:

 • Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
 • Bad Blood: Sezon 2
 • Igrając z ogniem
 • Good Girls: Sezon 2
 • Czarny punkt: Sezon 2
 • Jak nas widzą
 • Chyba na pewno ty
 • Zabójcza oglądalność
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA