REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale

Netflix na weekend - serialowe nowości i wszystko, co warto zobaczyć w serwisie po ciężkim dniu pracy

Netflix Polska po raz kolejny w sierpniu zmienia swoją ofertę. W tym tygodniu do biblioteki platformy trafią nowe seriale Netflix Originals i sitcom w stylu Rockefeller Plaza 30. Opuści ją zaś film o znanym komiksowym bohaterze.

19.08.2018
11:00
netflix aktualizacja sierpien
REKLAMA
REKLAMA

Środek miesiąca sierpnia to dla wielu moment uspokojenia po wakacyjnych szaleństwach i powolnego powrotu do codzienności. Netflix Polska nie zwalnia jednak ani na moment. W tym tygodniu oferta platformy została poszerzona o kolejne produkcje. Tym razem dominują seriale Netflix Originals, w tym nowe serie z Wielkiej Brytanii i Indii. W tym tygodniu z bibliotek serwisu zniknie też kilka produkcji. I choć jest ich mniej niż zwykle, to wśród skasowanych seriali nie zabraknie filmu z bohaterem Marvela.

Netflix Polska - najlepsze, najważniejsze, najbardziej dyskutowane:

Magik wśród ludzi

Wiele osób ma tendencję do zapominania, że oferta Netfliksa to nie tylko filmy i seriale, ale także inne programy telewizyjne. Dominują tu różne reality show i talent show, ale pomiędzy nimi zdarzają się również niespodzianki. Tak jest w przypadku Magika dla ludzi. To autorski program Justina Willmana, który podróżuje po Stanach Zjednoczonych, zamieniając niewinne uliczne sztuczki w magię z prawdziwego zdarzenia. Willman zarzeka się, że Magik dla ludzi to show tworzone bez ingerencji montażu i podstawionych uczestników. Warto obejrzeć kilka odcinków jego programu, by zweryfikować tę teorię.

Śledczy: Brytyjska opowieść kryminalna. Sezon 2

netflix aktualizacja sierpien class="wp-image-192463"

Nigdy dosyć brytyjskich kryminałów. Śledczy to jednak produkcja nietypowa, bliska amerykańskiemu Making a Murderer. To nie fabularyzowana opowieść z wykreowanymi bohaterami i filmową akcją, a raczej dokument, w którym podejmowane są próby odtworzenia nierozwiązanych spraw i dotarcie do nowych faktów. Pierwszy sezon produkcji, której gospodarzem jest znany brytyjski dziennikarz śledczy Mark Williams-Thomas, poświęcony był słynnemu zaginięciu Carole Packman. Druga odsłona Śledczego poświęcona została zaś serii niewyjaśnionych zaginięć i morderstw, często przypisywanych dwóm seryjnym mordercom.

Hity z Netfliksa z tego tygodnia:

 • Rozczarowani 17/8/18
 • Magik wśród ludzi 17/8/18
 • Rentowna renowacja 17/8/18
 • Do wszystkich chłopców, których kochałam 17/8/18
 • The Motive 17/8/18
 • Pinky Malinky 17/8/18
 • Ultraviolet: Sezon 1 17/8/18
 • Śledczy: Brytyjska opowieść kryminalna 19/8/18
 • Underworld: Wojny krwi 19/8/18

Netflix aktualizacja - najlepsze seriale na przedostatni tydzień sierpnia:

The Innocents to nowa produkcja Netflix Originals rodem z Wielkiej Brytanii. Opowiada o burzliwych losach June. Dziewczyna ma wyjątkowy dar zmiennokształtności, przez co polują na nią członkowie pewnej tajemniczej organizacji. Jej przeciwnicy również potrafią się przemieniać, zdolności June przewyższają jednak ich moce. Na pomoc dziewczynie przychodzi jednak niespodziewany przyjaciel. Wszystko wskazuje na to, że The Innocents będą mieszanką opowieści dla nastolatków i science fiction. Pierwsze trailery wywołują skojarzenia choćby z serialem Herosi.

Horrory do tej pory były powszechnie uważane za domenę japońskiego kina. Pierwszy indyjski serial z cyklu Netflix Original ma jednak szansę zburzyć ten stereotyp. Tym bardziej, że w tworzeniu Ghula bierze udział studio Blumhouse Productions znane z takich produkcji jak: Uciekaj!, Split, Paranormal Activity czy Naznaczony. Przedstawiona w mini-serii opowieść toczyć się będzie głównie w oddalonej od ludzi bazie wojskowej. Protagonistka Ghula to wierna i posłuszna żołnierka, która będzie musiała zdecydować komu z przełożonych zaufać, gdy dookoła zaczną ginąć ludzie.

Great News

netflix aktualizacja sierpien class="wp-image-192421"

Popularność sitcomów nie jest już tak duża jak przed laty. Wciąż powstają nowe produkcje tego typu, ale większość (za wyjątkiem kilku najgłośniejszych tytułów) szybko zostaje skasowanych. Podobny los spotkał nowy serial dostępny od 23 sierpnia na Netfliksie - Great News. To produkcja NBC, przywodząca na myśl skojarzenia z Rockefeller Plaza 30. Wszystko dlatego, że bohaterkami sitcomu są matka i córka. Kobieta pracuje jako producent programu newsowego, gdy niespodziewanie jako stażystka do jej działa zgłasza się jej własna matka. Zabawne przygody i nieporozumienia obu pań stały się kanwą Great News. Serial doczekał się tylko dwóch sezonów, ale jeżeli lubicie komedie spod znaku Tiny Fey, to będziecie się dobrze bawić.

Netflix Polska - wszystkie nowości z nadchodzącego tygodnia:

 • Marlon: Sezon 2 22/8/18
 • Great News 23/8/18
 • Karppi 23/8/18
 • Obserwuj nas 23/8/18
 • Lincz 23/8/18
 • The Innocents 24/8/18
 • Ghul 24/8/18
 • The After Party 24/8/18
 • Bert Kreischer: Secret Time 24/8/18

Co zobaczyć, zanim opuści serwis Netflix?

Punisher

netflix polska aktualizacja class="wp-image-192424"

Fani serialu mogą spać spokojnie. To nie Punisher z Jonem Berthalem w roli tytułowej wypada z oferty serwisu, a jego mniej udany filmowy odpowiedni z 2004 roku. Punisher nie był filmem tragicznym. Miał kilka całkiem dobrych scen akcji i mógł się pochwalić całkiem niezłymi kreacjami aktorskimi Thomasa Jane'a i Johna Travolty. Sam w sobie nie był jednak opowieścią o narodzinach komiksowego Punishera. Gdyby nie koszulka z białą czaszką, którą przywdział Frank, można by uznać, że to dowolna historia o zemście.

REKLAMA

Netflix Polska - produkcje do skasowania w najbliższym tygodniu:

 • Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played One on TV 20/8/18
 • 3rd World Cops 2 21/8/18
 • Septembers of Shiraz 22/8/18
 • Punisher 23/8/18
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA