REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix znów będzie nas straszył. Pierwszy trailer The Innocents już w sieci

Netflix sypie dzisiaj nowościami jak z rękawa. Serwis najpierw zapowiedział dziesięć nowych produkcji kręconych w Europie, a teraz udostępnił pierwszy zwiastun nadchodzącego brytyjskiego serialu The Innocents.

18.04.2018
18:14
the innocents netflix serial 2018
REKLAMA
REKLAMA

W Rzymie trwa konferencja serwisu Netflix, którą relacjonuje Asia Tracewicz. Zapowiedziano 10 nowych europejskich produkcji, ale są one tylko częścią serialowej ofensywy giganta rynku VOD. Do sieci właśnie trafił zwiastun The Innocents, czyli nadchodzącej produkcji z serii Netflix Originals kręconej w Wielkiej Brytanii.

Poznaliśmy już zarys fabuły The Innocents.

June próbuje zacząć nowe życie w Londynie, ale wciąż piętrzą się przed nią nowe trudności. Nagle, nie wiadomo dlaczego, staje się celem napastników o niejasnych zamiarach. Pod wpływem ogromnego stresu jej ciało i umysł zaczynają się zmieniać w zaskakujący sposób. Co właściwie się z nią dzieje i o co w tym wszystkim chodzi? - opis trailera The Innocents w serwisie YouTube

Oprócz nastoletniej June w serialu pojawi się jej rówieśnik Harry. Razem uciekli z domu, a teraz są ścigani przez członków tajemniczej organizacji. Wygląda na to, że za specjalne moce June - a być może także i Harry’ego - będą odpowiedzialni w jakiś bliżej nieokreślony sposób ich rodzice.

Zdaje się, że dostaniemy typową produkcję młodzieżową. Pomysł przypomina nieco The End of the F***ing World, czyli inną opowieść o nastolatkach z oferty Netfliksa. Koncept ucieczki przed rodzicami i zdobycia mocy wygląda podobnie do marvelowskiego The Runaways, a plakat przypomina nadchodzące Marvel’s Cloak & Dagger.

the innocents trailer netflix serial 2018 plakat class="wp-image-155040"

The Innocents - obsada.

Jak na razie Netflix wolno dawkuje informacje na temat serialu. Serwis potwierdził dopiero trzy nazwiska, które znajdą się na aktorskiej liście płac. Wymieniono też postaci, w które się wcielą:

  • Halvorson - Guy Pearce (Memento, Obcy: Przymierze)
  • June - Sorcha Groundsell (Klika, Far from the Apple Tree)
  • Harry - Percelle Ascott (Czarodzieje kontra obcy)

Przyznam, że jedno z nich mnie wybitnie zaintrygowało. Guy Pearce jako Leonard Shelby w wyreżyserowanym przez Christophera Nolana filmie Memento wypadł fenomenalnie. Mam nadzieję, że i w The Innocents da z siebie wszystko.

Co jeszcze wiemy o The Innocents?

Produkcją zajęło się brytyjskie New Pictures. Jako twórcy The Innocents wymieniani są Hania Elkington i Simon Duric. Producentem został Chris Croucher, a producentami wykonawczymi Charlie Pattinson, Elaine Pyke i Willow Grylls, których wspierać będzie Farren Blackburn - reżyser 6 z 8 epizodów.

REKLAMA

Warto dodać, że to nie pierwsza zapowiedź wideo nowego brytyjskiego serialu. The Innocents doczekało się pierwszego teasera w połowie lutego, dzień po Walentynkach. Wcześniejszy materiał, który możecie zobaczyć poniżej, był jednak znacznie krótszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA