REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Śpieszmy się je oglądać, tak szybko odchodzą. Używasz Netfliksa? Koniecznie dodaj tę stronę do ulubionych

Upflix.pl to na ten moment najlepiej zarządzana baza informacji o nowościach na platformie Netflix Polska. Teraz witryna poszerza się o nową, świetną funkcję.

03.01.2017
12:28
Tutaj sprawdzisz, jakie filmy i seriale zostaną usunięte z Netflix Polska
REKLAMA
REKLAMA

Od pierwszego stycznia 2017 roku na Upflix.pl można śledzić nie tylko wiadomości o nowych filmach i serialach dodawanych do biblioteki Netflix Polska. Witryna została wzbogacona o kolejną sekcję. W niej znajdziemy listę tytułów, które niebawem znikną z oferty dostawcy treści wideo.

Netflix nie jest chętny do ogłaszania, jakie tytuły znikają z jego katalogu.

To zrozumiałe. Chociaż platforma stawia na nowości oraz autorskie seriale, informacja o wycofaniu z biblioteki takich serii jak Ojciec Chrzestny, Transformers, Indiana Jones, Tomb Raider czy Mission Impossible zawsze będzie wyglądać fatalnie. Dlatego włodarze Netfliksa wolą chwalić się tym, co wchodzi do ich oferty niżeli tym, co z niej wylatuje.

zrzut-ekranu-2017-01-03-o-03-00-46 class="wp-image-77853"
REKLAMA

Tutaj pojawia się Upflix.pl. Strona internetowa to obowiązkowe miejsce w sieci dla każdego abonenta Netfliksa, który nagminnie korzysta z tej platformy. Dzięki Upflix.pl wiemy na przykład, że w przeciągu kilku następnych dni z biblioteki znikną takie tytuły jak "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" czy "Ocean's Thirteen". Pozostają trzy dni, aby je obejrzeć.

Dodajemy do zakładek!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA