REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix ujawnia daty premiery seriali: "Black Mirror", "Easy" i inne

Kolejne miesiące z Netfliksem zapowiadają się fascynująco. Dostaniemy nowe tytuły, kontynuację "Black Mirror", a także powrócą kolejne sezony znanych produkcji. Netflix ujawnił daty premiery swoich seriali. Włodarze platformy zapowiedzieli także, że powróci "Flaked". Historia alkoholika Chipa (w tej roli Will Arnett) dostała drugi sezon.

28.07.2016
12:17
Netflix ujawnia daty premiery seriali: „Black Mirror”, „Easy” i inne
REKLAMA
REKLAMA

Jedną z najlepszych informacji, jaką zgotował nam Netflix, jest ogłoszenie daty premiery nowego sezonu "Black Mirror". Serial, opowiadający o niedalekiej przyszłości i problemach ludzi żyjących w zmieniającym się technologicznie świecie pojawi się w platformie już 21 października tego roku. Nowa seria liczyć będzie jednak sześć, a nie dwanaście epizodów. Podano już tytuły i obsadę nadchodzących odcinków:

  • "San Junipero" (główne role: Gugu Mbatha-Raw i Mackenzie Davis, reżyseria: Owen Harris)
  • "Shut Up and Dance" (główne role: Jerome Flynn i Alex Lawther, reżyseria: James Watkins)
  • "Nosedive" (główne role: Bryce Dallas Howard, Alice Eve i James Norton, reżyseria: Joe Wright)
  • "Men Against Fire" (główne role: Michael Kelly, Malachi Kirby i Madeline Brewer, reżyseria: Jakob Verbruggen)
  • "Hated in the Nation"(główne role: Kelly MacDonald, reżyseria: James Hawes)
  • "Playtest" (główne role: Wyatt Russell i Hannah John-Kamen, reżyseria: Dan Trachtenberg)

Poprzednie dwa sezony liczyły zaledwie po trzy epizody, więc to nie lada gratka dla wszystkich fanów produkcji. Jeśli jeszcze nie widzieliście "Black Mirror", gorąco do tego zachęcam. Co prawda nieznajomość poprzednich serii nie zepsuje wam oglądania nowego, trzeciego sezonu (odcinki nie są ze sobą powiązane fabularnie, łączy je jedynie ogólna tematyka serialu), ale naprawdę warto nadrobić "Black Mirror". Klimat tego serialu jest niepowtarzalny, a poruszone w nim problemy naprawdę zmuszają do refleksji (oglądając "Black Mirror" ma się wrażenie, że jesteśmy tylko o krok od tego, co zgotowali widzom twórcy serialu).

Ponadto 22 września w serwisie zadebiutuje produkcja "Easy". Serial ten będzie antologią, za którą odpowiedzialny jest Joe Swanberg. Produkcja składać się będzie z ośmiu odcinków, których tematami będą miłość, seks i nowoczesne technologie. Bohaterami "Easy" będą mieszkańcy Chicago, a wcielą się w nich m. in. Orlando Bloom, Malin Ackerman, Emily Ratajkowski, Dave Franco czy Jane Adams.

7 października będzie dniem premiery drugiego sezonu "The Ranch", komedii z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. 10 listopada dostaniemy osiem odcinków serialu "Lovesick". "Lovesick" nie jest nową produkcją Netfliksa, a kontynuacją "Scrotal Recall". Osiem dni później na antenę powróci "Beat Bugs", a 25 listopada "Gilmore Girls: A Year in the Life", nowy sezon "Kochanych kłopotów", na który złożą się cztery 90-minutowe odcinki opowiadajace o Rory i Lorelai Gilmore. 6 stycznia 2017 roku w Netfliksie pojawi się "One Day at a Time". Nowa odsłona produkcji przedstawi losy rodziny pochodzącej z Kuby. Również w 2017 roku dostaniemy drugi sezon "Flaked". Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery.

REKLAMA

Jest na co czekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA