REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Czarownice, jednorożce i serial o cudach natury. Netflix z mocnymi premierami na początek weekendu

Dla wielu ciężko pracujących osób weekend jest momentem na relaks przy serialach Netfliksa. Serwis doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc przyzwyczaił do interesujących premier w piątki. Tym razem na platformie zadebiutowały m.in. 2. sezon „Chilling Adventures of Sabrina” i serial dokumentalny „Nasza planeta”.

05.04.2019
10:06
netflix premiery kwiecień
REKLAMA
REKLAMA

Choć dzisiaj do biblioteki platformy Netflix dołączy tylko siedem produkcji, to w większości mowa o długo wyczekiwanych nowościach. Pierwszy piątek kwietnia upłynie użytkownikom największego serwisu streamingowego pod znakiem magii i piękna natury.

Największym dzisiejszym wydarzeniem jest powrót na Netfliksa z nowymi odcinkami nastoletniej czarownicy Sabriny Spellman. Wiele osób zaciekawi też film z Brie Larson i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych (nie, wcale nie chodzi o „Kapitan Marvel”). Wielbiciele seriali dokumentalnych powinni za to skupić się na premierze „Naszej planety”, w której pokazany został ogrom niesamowitego życia na Ziemi oraz katastrofalny wpływ działalności człowieka na środowisko.

Netflix Polska w kwietniu - Na jakie premiery warto dzisiaj zwrócić uwagę?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej docenianych serialu Netfliksa w zeszłym roku powraca z 2. sezonem. W nowych odcinkach Sabrina będzie musiała podjąć decyzję, czy na pewno dalej chce podążać drogą, która prowadzi do najmroczniejszych zakamarków jej duszy. Przedpremierowe recenzje są nadzwyczaj dobre, więc możemy się spodziewać przynajmniej równie udanej opowieści, co w przypadku 1. serii.

„Nasza planeta” to w pewnym sensie próba pokazania przez Netfliksa, że firmę stać na bardzo różnorodne i ambitne projekty. Dlatego zaangażował twórców słynnej serii „Planet Earth” BBC do zrobienia przyrodniczego serialu dokumentalnego, jakiego świat jeszcze nie widział. Czy szumne zapowiedzi się sprawdzą? Widzom przyjdzie się o tym przekonać już od dziś. Polscy użytkownicy Netfliksa będą mogli wybrać między wersją z narracją Sir Davida Attenborough lub legendy polskiego dokumentu - Krystyny Czubówny.

netflix premiery kwiecień

Mimo upływu wielu wieków starożytny Rzym nadal niezwykle pasjonuje ludzi na całym świecie. Również na Netfliksie można znaleźć produkcje związane z tym tematem, w tym serię fabularyzowanych dokumentów „Cesarstwo Rzymskie”. Od dzisiaj na platformie można oglądać 3. sezon serialu, w którym przedstawione zostały losy szalonego władcy Rzymu, Kaliguli. W rolach głównych wystąpili Ido Drent i Elizabeth Dowden, a jako narratora ponownie usłyszymy znanego z „Gry o tron” Seana Beana.

Młodzieńczy romans, bogate towarzystwo oraz imprezy zakrapiane alkoholem i wzmacniane narkotykami. O tym, że to doskonały przepis na katastrofę opowie nowy serial Netfliksa prosto ze Szwecji. Twórcy obiecują aktualną produkcję podejmującą tematy terroryzmu, ksenofobii i toksycznych relacji rodzinnych. Według przedpremierowych recenzji można im absolutnie zawierzyć, bo „Ruchome piaski” to niezwykle udany serial.

Druga premiera filmu z Brie Larson i Samuelem L. Jacksonem w ciągu zaledwie miesiąca? To nie pomyłka, a sprytna strategia ze strony Netfliksa. Serwis wykupił prawa do pokazywania debiutu reżyserskiego Larson, który pojawił się na festiwalach już w 2017 roku. „Sklep z jednorożcami” opowiada historię młodej artystki o imieniu Kit. Dziewczynie nie udaje się przekonać nikogo do swojego talentu, więc zostaje zmuszona wrócić do rodzinnego domu i przyjąć nisko płatną pracę w biurze. Pewnego dnia dostaje zaproszenie do tajemniczego Sklepu, gdzie spełni się jej najskrytsze marzenie.

REKLAMA

Wszystkie nowości na Netfliksie z dnia 5 kwietnia:

  • Chilling Adventures of Sabrina: Część 2
  • Ruchome piaski
  • Tijuana
  • Sklep z jednorożcami
  • Nasza planeta
  • Persona
  • Cesarstwo Rzymskie: Kaligula: Szalony cesarz
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA