REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

To już piątek, więc na Netfliksie Steve Carell próbuje podbić kosmos. Sprawdzamy nowości platformy

Nadszedł piątek, a wraz z nim perspektywa dwóch wolnych dni. Z powodu trwającej pandemii kina jeszcze trochę będą zamknięte. Na szczęście nikt nie powinien narzekać, że nie ma co oglądać. Netflix dba, abyśmy się nie nudzili. Właśnie dzisiaj na platformie pojawiły się trzy seriale, które idealnie nadadzą się na weekendowe seanse.

29.05.2020
9:01
Piątkowe premiery na Netflix Polska. 3 seriale do obejrzenia w weekend
REKLAMA
REKLAMA

Już dziś swoją premierę mają „Siły kosmiczne”, czyli takie „Biuro” w specjalnej jednostce wojskowej. Oprócz tego znajdzie się coś dla miłośników opowieści o kartelach narkotykowych i amatorów kulinarnych podróży. Tym samym można zapomnieć o wychodzeniu z domu. Oto plan na najbliższe trzy wieczory.

Piątek na Netflix Polska - co obejrzeć?

Siły Kosmiczne

Steve Carell wciela się tu w dowódcę wojskowego, któremu, za karę, powierzono tworzenie tytułowej jednostki. Nie będzie to zadanie łatwe. Czeka na niego wiele przeszkód i specyficzni współpracownicy. Widz natomiast może się spodziewać dużej dawki absurdalnego humoru. W końcu za serial odpowiadają odgrywający główną rolę aktor i Greg Daniels, czyli twórca amerykańskiego „Biura”.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Somebody Feed Phil: Sezon 3

Pamiętacie taki serial „Wszyscy kochają Raymonda”? Jeśli tak, to wiecie czego można się spodziewać po jego twórcy. W tym serialu dokumentalnym tytułowy Phil jeździ po świecie, aby poznawać nowe kuchnie i kultury, nigdy nie tracąc właściwego sobie humoru.

Serial już dostępny na platformie Netflix

Queen of the South: Sezon 4

Ach wszyscy znamy te historie. Morderstw najbliższych się nie wybacza. Tylko jak walczyć z meksykańską mafią? Główna bohaterka znalazła na to sposób. Po zabójstwie męża stanęła na czele kartelu narkotykowego. Tak zaczął się ten serial, a w kolejnych odcinkach od akcji i napięcia było aż duszno. Oto już czwarta odsłona losów tytułowej królowej południa.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 29 maja 2020:

  • Siły kosmiczne
  • Somebody Feed Phil: Sezon 3
  • Queen of the South: Sezon 4
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA