REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

„Nowy początek” i ostatnia przygoda Jacka Sparrowa. Netflix usunie niebawem kilkanaście tytułów

I kolejne zmiany na Netfliksie. Na szczęście nie aż tak obszerne, jak to potrafiło bywać. Jednak zniknięcie części z tych tytułów może zaboleć. Co warto nadrobić?

17.01.2019
17:01
netflix co znika styczeń 2019 nowy początek
REKLAMA
REKLAMA

W najbliższych tygodniach, czyli do końca stycznia oraz na początku lutego, biblioteka Netfliksa tradycyjnie się odchudzi. Wiemy o kilkunastu tytułach, które pożegnają się z czerwonym N. Niestety kilka z tych pozycji to wielkie przeboje, które zdecydowanie warto znać.

Oczywiście nie możemy jakoś szczególnie narzekać, bo w styczniu w serwisie wylądowało wiele innych produkcji, zarówno tych pełnometrażowych, jak i w odcinkach. Nie zabrakło tytułów na licencji oraz tych oryginalnych. Zresztą z pewnością i w lutym możemy być pewni, że Netflix zadba o swoich użytkowników. Nim to się jednak stanie, nastąpi czas pożegnań.

Podane daty oznaczają, że do tego dnia film/serial będzie dostępny w serwisie.

Co w najbliższych tygodniach zniknie z Netfliksa?

Sekretne życie zwierzaków domowych

Dwa skłócone psy muszą dojść do porozumienia, by rozpracować szajkę wściekłych zwierzaków planujących zemstę na ludzkości. Animacja z 2016 roku była hitem w box office, zgarniając ponad 875 milionów dolarów. Nic dziwnego, że postanowiono zrealizować kontynuację - ta ma mieć premierę w czerwcu 2019. Warto wcześniej nadrobić „jedynkę”.

Film jest dostępny na Netfliksie do 22 stycznia.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 

To jedna z tych opowieści zza siedmiu mórz, o której prawi się przy rumie w jednej z portowych knajp, wlewając w siebie rozgrzewające trunki za tych, co na wodzie. Jedna z tych opowieści, gdzie stawka jest większa niż życie, a przygoda goni przygodę. Po prostu baśń z powiewającą na maszcie piracką flagą. Zresztą, każdy kto widział choć jedną odsłonę cyklu, doskonale wie na co może liczyć.

Film można oglądać na Netfliksie do 21 stycznia.

Nowy początek

Lingwistka otrzymuje zadanie porozumienia się z obcymi, którzy wylądowali na Ziemi. W ich przekazie odkrywa informacje ważne zarówno dla niej, jak i dla reszty ludzkości. Obraz w reżyserii Denisa Villeneuve’a był pierwszym wejściem autora w gatunek sci-fi. Można powiedzieć, że to swego rodzaju rozgrzewka przed późniejszym „Blade Runner 2049”. Na ekranie rewelacyjna Amy Adams.

Netflix oferuje film do do 23 stycznia.

Hotel Transylwania 2

Może i seria „Hotel Transylwania” nie jest szczytowym osiągnięciem w dziedzinie animacji, ani też tytułem deklasującym najgłośniejsze filmy realizowane tą techniką, ale to naprawdę przyjemna rozrywka. Dracula i reszta klasycznych potworów jednoczą się, aby pomóc krwiopijcy w wykrzesaniu z jego wnuka prawdziwego wampira. To oczywiście prowadzi do szeregu zabawnych sytuacji, które rozśmieszą młodego, jak i nieco bardziej dojrzałego widza.

Film na Netfliksie do 21 stycznia.

Nigdy dość Sherlocka Holmesa. Tym razem wciela się w niego Jonny Lee Miller. W tym serialu londyński detektyw wraz ze swoją terapeutką Joan Watson pomagają nowojorskiej policji w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Łącznie powstało sześć sezonów tej produkcji, choć mamy otrzymać jeszcze jeden. Prace nad nim dobiegły końca, ale będzie on ostatnim w historii „Elementary”. Stacja CBS postanowiła skasować projekt.

Trzy sezony serialu można oglądać na Netfliksie do 14 lutego.

REKLAMA

Z jakimi innymi produkcjami pożegnamy się na Netfliksie?

 • Ratatuj (do 18 stycznia)
 • Nigdy nie jest za późno (do 19 stycznia)
 • Gato negro (do 19 stycznia)
 • Piksele (do 22 stycznia)
 • Novatos (do 23 stycznia)
 • Lockup (do 27 stycznia)
 • Historia matematyki (do 31 stycznia)
 • Cain and Abel (do 10 lutego)
 • Wielkie widowiska natury (do 10 lutego)
 • A Man Called God (do 10 lutego)
 • Tomorrow's Cantabile (do 10 lutego)
 • Elementary (do 14 lutego)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA