REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix szykuje nowy thriller z gwiazdami kina. Zobacz zapowiedź filmu Powstrzymać mrok

Filmowa ofensywa Netfliksa trwa. Serwis szykuje nowy thriller, Powstrzymać mrok, który zobaczymy już pod koniec września tego roku. W obsadzie wielkie gwiazdy kina i ze świata seriali.

22.08.2018
12:00
powstrzymać mrok nowy film na netflix
REKLAMA
REKLAMA

Filmy giganta VOD budzą od jakiegoś czasu duże kontrowersje. Wielu nie podoba się, że ich scenariusze nierzadko pisane są na kolanie, a do promocji używa się dużych nazwisk, które jednak nie są wstanie zawsze udźwignąć ciężaru produkcji. Choć Powstrzymać mrok wydaje się wpisywać w filmowy szablon Netfliksa, zapowiedź przekonuje, by obejrzeć nową produkcję serwisu.

Powstrzymać mrok pojawi się na platformie Netflix już 27 września tego roku.

W obsadzie zobaczymy znane twarze. W roli głównej pojawi się Jeffrey Wright, znany ze swojej roli w serialu Westworld. Partnerować mu będą m.in. Alexander Skarsgård, który zagrał już w jednym filmie Netfliksa, Mute (ten niestety zdobył kiepskie recenzje) oraz Riley Keough. Za reżyserię obrazu odpowiada Jeremy Saulnier.

Powstrzymać mrok opowie - jak można zresztą wnioskować po tytule - mroczną historię i skupi się na psychologizacji bohaterów. Jeffrey Wright wcielił się w emerytowanego badacza wilków, który trafia na Alaskę, aby wyjaśnić sprawę zaginięcia dziecka. Wkrótce okaże się, że wilki to istoty żyjące w lasach, które czasem przybierają ludzkie kształty. Mężczyzna zostanie uwikłany w lokalną tajemnicę. Niebezpieczeństwo czyha.

REKLAMA

W zwiastunie czuć atmosferę niepokoju i klimat realizmu magicznego. Wygląda to naprawdę nieźle i trochę kojarzy się z Przetrwaniem z Liamem Neesonem w roli głównej oraz Bezsennością z Alem Pacino. Mam nadzieję, że tym razem dostaniemy naprawdę dobry film. Udało się to Netfliksowi przy okazji Ładunku z Martinem Freemanem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA