REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Na nowy sezon „BoJacka Horsemana” jeszcze poczekacie, ale już w maju premiera „Tuca & Bertie” - zwiastun

W ostatnich miesiącach można odnieść wrażenie, że animacja to dla Netfliksa szczególnie istotny gatunek. Już za niecały miesiąc na platformę trafi następne dzieło tego typu. „Tuca i Bertie” to nowy serial od twórców szczególnie popularnego „BoJacka Horsemana”. Sprawdźcie premierowy zwiastun animacji.

18.04.2019
18:13
netflix tuca i bertie zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Fani „BoJacka Horsemana” poczekają jeszcze trochę na 6. sezon ukochanej animacji. Według plotek ma to nastąpić w 2019 roku, ale dokładna data nie została póki co podana. W międzyczasie będą mogli się za to cieszyć nowym dziełem Lisy Hanawalt i pozostałych producentów „BoJacka Horsemana”. O czym opowie „Tuca i Bertie”?

Serial skoncentruje się na losach dwójki tytułowych bohaterek. Dziewczyny były w młodości swoimi najlepszymi przyjaciółkami i miały na koncie mnóstwo szalonych przygód. Wraz z upływem lat zaczęły się jednak ustatkowywać. Wraz z nadejściem 30. urodzin postanawiają wrócić do dawnych przyzwyczajeń. W opublikowanych dzisiaj zwiastunie widzimy choćby jak próbują poradzić sobie z bandą seksualnych predatorów, wracają do imprezowania i biorą udział w dziwacznych eskapadach. Ich największym problemem będzie jednak łączenie młodzieńczej wyobraźni z wyzwaniami dorosłego życia.

Netflix Tuca i Bertie zwiastun - kiedy premiera?

Główne role w serialu przypadły w udziale Tiffany Hadisch oraz Ali Wong. Pierwsza z nich wcieliła się w żywiołową Tucę, a druga zagrała spokojniejszą i z natury bardziej nieśmiałą Bertie. Oprócz tego głosy pod animację podłożyli m.in. Steven Yeun, Nicole Byer, Richard E. Grant, John Early, Reggie Watts, Tig Notaro, Amber Ruffin, Jermaine Fowler i Tessa Thompson. Premierowy sezon będzie liczyć 10. epizodów, czyli o dwa mniej niż otrzymał „BoJack Horseman”.

REKLAMA

Wygląda na to, że w produkcji nie zabraknie żartów i komentarzy na temat współczesności, z których zasłynęło poprzednie dzieło Hanawalt. Ogólna wymowa serialu (przynajmniej według zwiastuna) wydaje się być jednak znacznie lżejsza i nastawiona przede wszystkim na szalone przygody dwójki bohaterek. Czy produkcja zdoła powtórzyć sukces starszego kuzyna? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Serial „Tuca i Bertie” zadebiutuje na Netfliksie już 3 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA