REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Netflix zadbał, abyśmy się nie nudzili. W serwisie pojawiły się nowe tytuły w sam raz na początek weekendu

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. W końcu nadszedł piątek, a wraz z nim perspektywa dwóch wolnych dni. Najlepiej wczuć się w weekendowy klimat z którymś z tytułów, jakie dzisiaj pojawiły się na Netflix Polska.

11.09.2020
8:51
Netflix piątek premiery 11 09 nowosci
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na platformie Netflix zadebiutowało zaledwie 5 nowych tytułów. Nie znaczy to jednak, że nie będziecie mieć czego oglądać po szkole czy pracy. Wśród premierowych produkcji jest bowiem brytyjski serial komediowy i dwa filmy, które warto znać.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

The Duchess

Życie Katherine nie jest usłane różami. Ma problemy z karierą, wychowuje nastoletnią córkę, jej związek staje się coraz bardziej skomplikowanya, a do tego dowiaduje się, że zaszła w ciążę ze swoim byłym. Szykuje się więc słodko-gorzki serial. A ponieważ to produkcja brytyjska, spodziewajcie się, że humor będzie cięty.

Serial już dostępny na Netflix Polska.

Tata poszukiwany

Jeśli popołudnie lub wieczór spędzacie w towarzystwie całej rodziny, to właśnie „Tata poszukiwany” jest kinem jakie potrzebujecie. Meksykański film familijny opowiada o nastolatce, której mama nie chce pozwolić wziąć udziału w wyścigach rowerowych. Protagonista postanawia więc wynająć aktora, aby udawał jej ojca. Na bohaterów czeka mnóstwo zabawnych i napawających optymizmem sytuacji.

Film już dostępny na Netflix Polska.

W „Zabójczych maszynach” trafiamy do steampunkowego, postapokaliptycznego świata, w którym gigantyczne miasta przemieszczają się po naszej planecie i niszczą mniejsze miejscowości, jakie spotykają na swojej drodze. Tom z przedmieść Londynu postanawia walczyć o przetrwanie i łączy siły z uciekinierką Hester.

Film już dostępny na Netflix Polska.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 11 września 2020 roku:

  • The Duchess
  • Rodzinny Biznes: Sezon 2
  • Tata poszukiwany
  • Zabójcze maszyny
  • Betty w Nowym Jorku
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA