REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Tak, to już piątek. A z nim nowości na Netfliksie, w tym nowy serial Ryana Murphy'ego – „Ratched”

Możecie już wypuścić powietrze po ciężkim tygodniu i rzucić się w ramiona weekendu. Dziś na Netfliksie premierę ma kilka nowych produkcji, w tym długo oczekiwany serial twórcy „American Horror Story”, Ryana Murphy'ego, czyli „Ratched”, prequel „Lotu nad kukułczym gniazdem”.

18.09.2020
9:00
netflix weekend co obejrzeć ratched
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Choć ten piątek nie jest aż tak urodzajny, jak wiele innych w serwisie, jest jedna nowość, która przed ekrany laptopów i telewizorów ma szansę przyciągnąć wielu serialomaniaków. Mowa oczywiście o „Ratched”, nowej serii Ryana Murphy'ego opowiadającej o siostrze Mildred Ratched, znanej z „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Murphy, który jakiś czas temu podpisał pięcioletni kontrakt z Netfliksem, w ostatnim czasie dostarczył widzom dwie nowe serie. „Wybory Paytona Hobarta” i „Hollywood” obejrzycie w serwisie Netflix.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Ratched

Nowy serial Ryana Murphy'ego, będący prequelem słynnego „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Główną bohaterką produkcji, jak sama nazwa wskazuje, jest Ratched, a konkretniej siostra Mildred Ratched, którą poznaliśmy za sprawą Kena Keseya w jego powieści, a potem mogliśmy zobaczyć na srebrnym ekranie. W filmie Miloša Formana z Jackiem Nicholsonem w roli głównej, w siostrę Ratched wcieliła się Louise Fletcher. Tym razem demoniczną kobietę zagrała Sarah Paulson, muza Murphy'ego. Serial cofnie nas do przeszłości i młodości Mildred. Dzięki temu dowiemy się, dlaczego stała się taka, jaką zapamiętaliśmy ją z kart książki i filmu.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Któż nie kocha Parku Jurajskiego? Netflix tę miłość rozumie i stworzył nową animację – „Park Jurajski: Obóz Kredowy”. Produkcja skierowana do młodzieży i dzieciaków wykorzystuje znany i lubiany schemat. Oto szóstka nastolatków spędza wakacje na wyspie Isla Nublar. Wszystko byłoby wyśmienicie, gdyby nie to, że przyjdzie im walczyć o przetrwanie. Zamieszkujące to miejsce dinozaury wydostają się na wolność, a dalej... A dalej czeka nas przygoda!

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 18 września 2020:

REKLAMA
  • Ratched
  • Grillmasterzy w akcji
  • Park Jurajski: Obóz Kredowy
  • Obrzydliwy dzień Koszmarnego Karolka

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA