REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bez obaw, Nicole Kidman się wami zajmie. Niepokojący zwiastun serialu „Nine Perfect Strangers” ze świetną obsadą

Po znakomitej serialowej adaptacji bestselleru „Wielkie kłamstewka” Liane Moriarty przyszedł czas na „Nine Perfect Strangers”. Całość zapowiada się odpowiednio wciągająco i niepokojąco zarazem. Zresztą — zobaczcie sami.

26.04.2021
14:17
nicole kidman nine perfect strangers zwiastun hulu disney
REKLAMA

Pierwszy zwiastun limitowanego serialu „Nine Perfect Strangers” pokazano podczas transmisji 93. ceremonii rozdania Oscarów. Projekt, za który odpowiada należąca do Disneya platforma Hulu, oparty jest na najnowszej powieści Liane Moriarty. To właśnie ona napisała bestsellerowe „Wielkie kłamstewka”, których serialowa adaptacja skradła serca widzów i zdobyła zasłużone uznanie dziennikarzy.

REKLAMA

Co ciekawe w „Nine Perfect Strangers” również zobaczymy Nicole Kidman, która objęła też funkcję producentki wykonawczej miniserialu. Towarzyszyć jej będą między innymi Regina Hall, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Luke Evans, Samara Weaving oraz Bobby Cannavale, więc na brak ciekawych nazwisk narzekać nie można.

„Nine Perfect Strangers” to psychologiczny thriller, którego bohaterka, Masha (Kidman), prowadzi nietypowy ośrodek odnowy biologicznej. Dziewięć osób postanowiło powierzyć się opiece dyrektorki wierząc, że pomoże im ona uwolnić się od trosk codzienności.

Bohaterowie wierzą, że uzdrowisko pozwoli im odbudować się emocjonalnie, a ich zmęczone, zestresowane umysły i ciała uzdrowią się i odżyją. Proces trwa dziesięć dni, a klienci nie są w stanie przewidzieć tego, co tak naprawdę ich czeka; wiele wskazuje na to, że zetkną się z jakiegoś rodzaju kultem.

Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu „Nine Perfect Strangers”

REKLAMA

Serial wyreżyserował Jonathan Levine, a David E. Kelley i John Henry Butterworth napisali scenariusz. Niestety, choć wiemy, że produkcja zadebiutuje w 2021 roku, nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA