REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Billie Eilish śpiewa dla Jamesa Bonda. Tak brzmi piosenka z „Nie czas umierać”

Billie Eilish wczoraj obiecywała, że już za moment pojawi się piosenka z nowej odsłony przygód Jamesa Bonda. Słowa dotrzymała. W końcu przyszło nam usłyszeć utwór No Time to Die.

14.02.2020
9:48
Billie Eilish wykonała piosenkę do nowego Jamesa Bonda - No Time to Die
REKLAMA
REKLAMA

Po raz 25 najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości wyruszy na misję ratowania świata. „Nie czas umierać” w reżyserii Cary’ego Jojiego Fukanagi już niedługo pojawi się na naszych ekranach. Nieodłączną częścią serii z Jamesem Bondem w roli głównej są piosenki tytułowe. Tym razem swoim głosem szpiega wspomaga Billie Eilish.

Piosenka nosi ten sam tytuł co nadchodzący film, czyli No Time to Die.

Wykonuje go ucieleśniająca młodzieżowe słowo 2019 roku piosenkarka z syndromem Tourette’a. Wideo z nagraniem młodziutka artystka udostępniła w sieci w nocy z 13 na 14 lutego 2020 roku.

Wykonując piosenkę do Jamesa Bonda, Billie Eilish dołączyła do zacnego grona piosenkarek i piosenkarzy. Przed nią tego zaszczytu dostąpili m.in. Paul McCartney, Tina Turner, Alicia Keys i Chris Cornell, Adele, czy ostatnio Sam Smith.

W „Nie czas umierać” najsłynniejszy brytyjski szpieg na prośbę przyjaciela wyruszy na niebezpieczną misję.

Jego zadaniem będzie uratowanie porwanego naukowca. Jak można się spodziewać po udostępnionych już zapowiedziach, szykuje się ostra jazda bez trzymanki.

Na ekranie w roli agenta 007 rzekomo po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga. Jako Q powróci Ben Whishaw, a w M ponownie wcieli się Ralph Fiennes. Prócz nich nie zabraknie też Christopha Waltza jako arcywroga Jamesa Bonda. Przeciwnikiem głównego bohatera będzie również Rami Malek.

Dwa ostatnie filmy z serii o Jamesie Bondzie, czyli „Skyfall” i „Spectre” wyreżyserował Sam Mendes. Tym razem za kamerą stanął Cary Joji Fukanaga, który wcześniej pracował chociażby przy serialach „Detektyw” i „Maniac” oraz filmie „Beasts of No Nation”. Jak sobie poradził? O tym przekonamy się już niedługo.

REKLAMA

25. film z serii przygód Jamesa Bonda trafi na ekrany po pięciu latach od premiery poprzedniej części. Stanie się to już niedługo.

Polska premiera „Nie czas umierać” już 3 kwietnia 20202 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA