REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Nielegalni od Canal+ jeszcze nie miał swojej telewizyjnej premiery, a już wiemy, że będzie 2. sezon

Nielegalni to nowy serial szpiegowski Canal+, który swoją premierę będzie mieć lada moment, bo 21 października tego roku. Jak dowiedział się serwis SW Rozrywka - producent tytułu, Maciej Kubicki z firmy Telemark, zdradził, że Nielegalni doczekają się 2. sezonu.

03.10.2018
7:45
nielegalni 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Serial Nielegalni oparty jest o powieść Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule, która jest jednocześnie pierwszą częścią cyklu. W jego skład wchodzą jeszcze: Niewierni, Nieśmiertelni, Niepokorni. Głównym bohaterem serii książek i serialu jest Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu. W tej roli na ekranie zobaczymy Grzegorza Damięckiego, znanego m.in. z Paktu, Watahy czy Ataku paniki. Nielegalni to superprodukcja, która kręcona była w różnych miejscach Europy, m.in. Mińsku, Warszawie czy Sztokholmie. Widzowie będą świadkami konfliktów na wysokim szczeblu politycznym, próby udaremnienia ataku terrorystycznego i spisków.

Według zdobytych przez nas informacji, Maciej Kubicki, producent firmy Telemark, potwierdził, że już trwają prace nad 2. sezonem produkcji.

Aktualnie powstaje scenariusz, dla którego inspiracją jest twórczość Severskiego.

Nielegalni - kogo zobaczymy na ekranie?

Oprócz Damięckiego w serialu zagrają także: Sylwia Juszczak (Odwróceni), Filip Pławiak (Czerwony pająk), Agnieszka Grochowska (Obce niebo), Adam Woronowicz (Pakt), Tomasz Schuchardt (Cicha noc), Ireneusz Czop (Pokłosie), Jan Frycz (Baby blues), Arkadiusz Detmer (Symetria), norweska aktorka Synnøve Macody Lund (The Girl in the Spider’s Web), Sergey Frolov (Devushka s kosoy) orz Fatima Gorbenko (Dedushka).

Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (pierwsze pięć odcinków) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz serialu odpowiedzialni są Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn i Dorota Jankojć-Poddębniak. Producentem wykonawczym serialu jest firma Telemark, Anna Kępińska i Maciej Kubicki (Bez tajemnic, Pakt, Uwikłani).

Nielegalni 2 sezon - kiedy premiera?

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie 2. sezon miałby mieć swoją premierę, ale jest szansa, że nowe odcinki pojawiłyby się już w przyszłym roku - jesienią 2019.

Premiera 1. sezonu Nielegalnych już 21 października o 21:30 na antenie Canal+. Z okazji emisji dwóch pierwszych odcinków serii stacja zostanie odkodowana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA