REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Agent Damięcki w akcji. Nielegalni od Canal+ z nowym zwiastunem

Po Belfrze i Kruku nadszedł czas na Nielegalnych. Nowa produkcja Canal+ już wkrótce będzie dostępna dla widzów. Nie zabraknie emocji na najwyższym poziomie i wciągającej historii o polskim wywiadzie. Potwierdza to opublikowany właśnie teaser serialu Nielegalni.

08.08.2018
12:14
nielegalni teaser
REKLAMA
REKLAMA

Nielegalni to pisarskie dziecko Vincenta S. Severskiego, czyli byłego pułkownika polskiego wywiadu. Składająca się z czterech powieści seria wkrótce pod wydaniu zyskała miano bestsellera. Niedługo później zaczęły się pojawiać pierwsze informacje o serialowej adaptacji Nielegalnych. Produkcją serialu zajął się Canal+.

Stacja zapowiada Nielegalnych jako produkcję szpiegowską tworzoną w technologii 4K. Akcja serialu toczyć się będzie wokół działalności wydziału Q, elitarnej jednostki wywiadu, która podejmuje się najtrudniejszych misji. Głównym bohaterem będzie Konrad Wolski – funkcjonariusz wydziału, który po przejęciu białoruskiego handlarza bronią dowie się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Wolski, grany przez Grzegorza Damięckiego, pojawia się na najnowszym traserze produkcji.

To już drugi klip udostępniony przez Canal+ związany z serialem Nielegalni.

Oba materiały zapowiadają dużą dawkę akcji i adrenaliny w różnych lokacjach. Fabuła serialu toczy się w Warszawie, Sztokholmie, Stambule i Mińsku. Nie jest póki co pewne, na ile serial będzie odpowiadać powieści Severskiego. Jak jednak przyznał Damięcki w rozmowie z redakcją Spider’s Web Rozrywka, autor Nielegalnych miał bezpośredni wpływ na kształtowanie jego roli:

Odbyłem z Severskim całą masę spotkań. Opowiedział mi o charakterystyce ludzi pracujących w tajnych służbach, jak są wybierani do tej pracy; to są najlepsi z najlepszych, to nie może być człowiek, który wpadnie w panikę w momencie lekkiego zagrożenia.

REKLAMA

Według zapowiedzi twórców Nielegalni nie mają być tylko typowym serialem sensacyjnym. W swojej głębi ma to być produkcja o ludziach, którzy pokonują swoje słabości i poświęcają się dla bezpieczeństwa swojego państwa. Czy produkcja dorówna pierwszym sezonom Belfra i Kruk. Szepty słychać po zmroku? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Premiera serialu Nielegalni planowana jest na jesień 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA