REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie drugi sezon serialu „Nieobecni”

Powstanie drugi sezon serialu „Nieobecni”, produkcji oryginalnej Player.pl. Trwają prace nad scenariuszem.

03.02.2021
12:11
nieobecni 2 sezon player
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Player.pl coraz chętniej inwestuje w oryginalne produkcje. W katalogu własnych seriali znajdują się już produkcje o Joannie Chyłce oraz „Szadź”. Kolejny tytuł, „Nieobecni”, swoją premierę miał 29 grudnia 2020 roku. I jak widać okazał się na tyle dużym sukcesem, że zdecydowano się na kontynuację - wynika z informacji podanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Główną rolę w „Nieobecnych” zagrała Justyna Wasilewska wcielająca się w tancerkę Milę Gajdę. Kobieta po powrocie na święta do rodzinnej miejscowości odkrywa, że jej rodzina zniknęła. Rozpoczynają się poszukiwania, w których bierze udział podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filip Zachara, grany przez Piotra Głowackiego. Oprócz nich w serialu występują także m.in. Tomasz Włosok, Danuta Stenka, Izabela Kuna i Grzegorz Damięcki.

Tak o swojej pracy nad rolą w serialu opowiadał nam niedawno Tomasz Włosok:

Postać Kuby opiera się na niuansach. Skrywa pod maską ogromne pokłady emocjonalności. Zależało mi, żeby wydobyć z niego jak najwięcej kolorów. Mam nadzieję, że mi się to udało. Zainteresowałem się Kubą, bo to chłopak bardzo nieoczywisty, wielowymiarowy.

Według informacji uzyskanych przez portal Wirtualnemedia.pl., pierwszy sezon Nieobecnych po miesiącu obecności w player.pl obejrzało 200 tys. płatnych abonentów platformy.

Serial „Nieobecni” znajdziecie na platformie Player.

REKLAMA

W 2021 roku produkcja ma pojawić się także w ramówce stacji TVN.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA