REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Niepokojący trailer. Punisher od Netfliksa zapowiada się bardzo brutalnie

Nie jest niespodzianką, że Punisher od Netfliksa pojawi się w serwisie jeszcze w tym roku. Ciągle niewiele wiadomo o serialu, ale platforma właśnie wypuściła wyjątkowo mroczną zapowiedź. 

18.08.2017
18:26
Punisher netflix
REKLAMA
REKLAMA

Punisher pojawił się w świecie seriali Netfliksa w drugim sezonie Daredevila. Szybko okazało się, że Frank Castle (bo tak naprawdę nazywa się ten kontrowersyjny bohater) nie jest postacią jednowymiarową. Daredevil, Jessica Jones i Luke Cage brudzili sobie ręce i bywali wyjątkowo brutalni, ale mieliśmy poczucie, że bohaterowie działają w imię wyższych celów. W przypadku Punishera sprawa nigdy nie była aż tak klarowna.

Bohater często ucieka się do przemocy, a jego decyzje bywają... moralnie wątpliwe. Nie zmienia to jednak faktu, że również dzięki temu Punisher jest wyjątkowo złożoną postacią, a to bardzo podoba się fanom. Można powiedzieć, że show w drugim sezonie Daredevila skradł ten psychopatyczny mściciel.

Po świetnym przyjęciu samej postaci i aktora, który odgrywał rolę Punishera, solowy serial był kwestią czasu. Premiera na platformie Netfliks ma nastąpić już tej jesieni.

Przy okazji premiery The Defenders Netfliks udostępnił zwiastun zbliżającego się widowiska. Wygląda mrocznie i niepokojąco.

REKLAMA


W tytułowego bohatera wcieli się Jon Bernthal. Pojawi się jeszcze Deborah Ann Woll, którą znamy z roli Karen Page. Za scenariusz będzie odpowiadał między innymi Steve Lightfoot.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA