REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Nikt nie może być bezpieczny, kiedy Liam Neeson gości w Europie. Szczery trailer "Uprowadzonej" 1 i 2

Już w najbliższy piątek, 9 stycznia, w polskich kinach pojawi się kolejny popis umiejętności Liama Neesona, czyli "Uprowadzona 3". Trzeci raz zobaczymy, jak Bryan Mills niszczy wszystkich wokół i walczy o siebie i najbliższych. Tym razem będzie musiał zadbać głównie o swoje dobre imię i udowodnić, że to nie on jest sprawcą zabójstwa swojej żony. Udawanego suspensu możemy sobie oszczędzić - Neeson skopie wszystkim tyłki i na pewno wyjdzie z sytuacji obronną ręką. Jeśli nie, naprawdę będę zaskoczona.

07.01.2015
13:04
Nikt nie może być bezpieczny, kiedy Liam Neeson gości w Europie. Szczery trailer „Uprowadzonej” 1 i 2
REKLAMA
REKLAMA

W oczekiwaniu na trzecią część "Uprowadzonej" możecie przypomnieć sobie dwie poprzednie. Twórcy kanału Screen Junkies opublikowali niedawno szczery trailer do "Uprowadzonej" i "Uprowadzonej 2". Zapowiedź dwóch filmów, będąca jednocześnie ich podsumowaniem, zwraca uwagę na klisze, jakie wykorzystują obie produkcje. Trailer od Screen Junkies jest zabawny i trafnie punktuje absurdy, jakich dopuścili się twórcy serii "Uprowadzona".

REKLAMA

Trzeba przyznać, że już same tytuły filmów, dobitnie uświadamiają widzowi, że powinien szykować się na coś prostego i bez ceregieli. Wszystko jest oczywiście świetną rozrywką, ale trzeba przyznać, że całość, zwłaszcza 2 część, wypada przerysowanie. Urok Neesona, jego niezwykłe umiejętności, kradzież taksówek i totalny chaos, który powoduje, wynagradzają nam jednak pewne braki. Takiej ilości wybuchów i zniszczeń nie powstydziłby się sam Michael Bay.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA