REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Nikt” kopie tyłki w kinach, a Netflix gra na horrorowej nostalgii w „Ulicy Strachu”. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Co obejrzeć w weekend? Tytułowy „Nikt” już walczy z narkotykowym bossem, a na Netfliksie dzieciaki z Shadyside w rytm najntisowych hitów odkrywają tajemnice swojego miasteczka w „Ulicy Strachu”. W ten weekend rozgrzeje was nie tylko słońce, ale również premiery kinowe i nowości serwisów streamingowych.

03.07.2021
9:03
co obejrzeć w weekend premiery kino netflix
REKLAMA

Jeśli nie macie ochoty na ostrą jazdę bez trzymanki w „Nikim”, w kinach znajdziecie też bardziej refleksyjny zagraniczny debiut Tomasza Kota. Poza tym na Netfliksie jest już nowy serial o ciężkim życiu wyższych sfer. W telewizji natomiast zabawią was znane i lubiane hity.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Nikt

Przesuń się, Johnie Wicku. Nadchodzi „Nikt”, którego zdolności nie można ignorować. Bob Odenkirk wciela się w spokojnego ojca. Przynajmniej do czasu. Kiedy ktoś nadepnie na jego czułe punkty, będzie gotowy do walki, a przeciwnicy nie będą mieli żadnych szans. Dużo widowiskowej akcji, podlanej nieco absurdalną fabułą, gwarantuje udany wieczór w kinie.

Film już w kinach.

Wróg doskonały

W swoim zagranicznym debiucie Tomasz Kot wciela się w światowej sławy architekta, który spotyka tajemniczą młodą kobietę i zostaje wciągnięty w, jakby się wydawało, morderczą grę. Twórcy próbują zaskoczyć widzów, jak tylko mogą i chociaż niekoniecznie zawsze im się to udaje, potrafią zahipnotyzować i zachwycić filmową energią.

Film już w kinach.

Ulica Strachu – część 1: 1994

Netflix postanowił wziąć na kanwę popularną książkową serię horrorów dla młodzieży. W „Ulicy Strachu” twórcy mocno podkręcają brutalność i bawią się znanymi schematami. Raz je wyśmiewają, kiedy indziej z poważną miną im hołdują, serwując nam fascynujący pastisz gatunku. Pierwsza część sprawdza się zarówno jako samodzielny film, jak i wstęp do szerszej opowieści. Jeśli więc lubicie krwawe, napędzane najntisową nostalgią opowiastki z przymrużeniem oka, jest to coś dla was.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Książęta

Młodzieżowy serial o trudach życia wyższych sfer. Książę Wilhelm poznaje uroki wolności, dzięki uczęszczaniu do prestiżowej szkoły z internatem. I kiedy udaje mu się lepiej siebie poznać, zostaje następcą tronu. Teraz przyjdzie mu stanąć na rozdrożu i wybierać między miłością a obowiązkami.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: komedię o późnym dojrzewaniu „40 lat minęło” (TVN, sobota 20:00), porządne mordobicie „Kickboxer: Odwet” (TV Puls, sobota 20:00), domknięcie trylogii o niegrzecznych policjantach „Bad Boys for Life” (HBO2, sobota 21:00) i zabawne polskie „Porno” (Kino Polska, sobota 22:05).

W niedzielę szczególnie polecamy: kultowe już science-fiction „Matrix” (TVN7, niedziela 20:00), pełen akcji „Mechanik: Prawo zemsty” (TV Puls, niedziela 20:00) i prawdziwą wojnę na torze wyścigowym „Le Mans ’66” (Cinemax, niedziela 20:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA