REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nocne czytanie - 66 tegorocznych nowości wydawnictwa Rebis taniej o 50%

E-księgarnie lubią rozpieszczać swoich klientów promocjami. Co rusz pojawiają się nowe przeceny, dzięki którym możemy zakupić ciekawe ebooki w atrakcyjnej cenie. Tym razem Ebookpoint w ramach akcji Nocne czytanie proponuje aż 66 książek wydawnictwa Rebis tańszych o połowę. Promocja rozpoczyna się dziś o godzinie 20:00 i potrwa tylko do... jutra, do 7 rano. 

02.09.2014
20:11
Nocne czytanie – 66 tegorocznych nowości wydawnictwa Rebis taniej o 50%
REKLAMA

Pełną listę ebooków znajdziecie tutaj. Jak zwykle mamy dla was kilka polecanych propozycji:

REKLAMA

łatwo być bogiem"Łatwo być Bogiem", Robert J. Szmidt

"Łatwo być Bogiem" to pierwszy tom trylogii science fiction "Pola dawno zapomnianych bitew". XXIV wiek. Ludzkość wkroczyła w erę podboju kosmosu, w trakcie której zbadano dziesiątki układów słonecznych i skolonizowano wiele planet. Wkrótce ma dojść do spotkania z dwiema rasami Obcych. Tymczasem w innym układzie odnaleziony zostaje tajemniczy wrak statku, dysponującego niezwykle zaawansowaną technologią. Jednak znajdująca się tam istota może wstrząsnąć podstawami ludzkiej cywilizacji.

niebezpieczna-misja"Niebezpieczna misja", W. E. B. Griffin , William Butterworth

Książka sensacyjna autorstwa byłego żołnierza armii amerykańskiej i korespondenta wojennego, będąca kolejną częścią serii "Prezydencki Agent". Tym razem pułkownik Castillo i jego ludzie będą musieli zmierzyć się z somalijskimi piratami, którzy zajęli trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu. Pewne jest jedno - to będzie śmiertelnie niebezpieczna misja.

Pierwsza część nowej serii dla młodzieży. Gdy potężne tsunami pustoszy wybrzeże Stanów Zjednoczonych, grupa dzieci i młodzieży szuka schronienia w supermarkecie. Przerażeni i zagubieni, zaczynają z czasem tworzyć małą społeczność, w której każdy będzie musiał się jakoś odnaleźć. "Monument 14" to powieściowy debiut Laybourne, stanowiący połączenie "Władcy much" z realiami filmu "Pojutrze".

calcio"Calcio",  Juan Esteban Constaín

Powieść o pierwszym w historii meczu piłki nożnej, który podobno miał odbyć się w 1530 roku we... Florencji! Choć futbol uchodzi za angielski wynalazek, okazuje się, że prawda może inna, a stawką tych pierwszych rozgrywek była wolność.

REKLAMA

chlopak z warszawy"Chłopak z Warszawy", Andrzej Borowiec

Spisane po latach wspomnienia uczestnika Powstania Warszawskiego, który przeżył między innymi koszmar kanałów i niemieckiej niewoli. Pełna emocji opowieść o bohaterstwie, woli przetrwania i braterstwie, a jednocześnie wyjątkowy zapis wstrząsających wydarzeń II wojny światowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA