REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tom Hiddleston powróci do „Nocnego recepcjonisty”. BBC szykuje 2. sezon

Miniserial szpiegowski BBC, „Nocny recepcjonista”, powróci z 2. sezonem. Potwierdzono ostatecznie udział Toma Hiddlestona w produkcji. Aktor podzielił się kilkoma informacjami na temat projektu.

18.01.2019
19:00
nocny recepcjonista 2 sezon bbc
REKLAMA
REKLAMA

Sześciogodzinna seria ukazała się w 2016 roku. Po nieco ponad dwóch latach mamy w końcu otrzymać kontynuację historii opartej na podstawie powieści Johna le Carre’a o tym samym tytule.

Tom Hiddleston podczas wywiadu udzielonego BBC Radio 2 poinformował, że wróci do swojej roli Jonathana Pine’a. Co prawda nie podzielił się zbyt wieloma szczegółami na temat projektu, ale zapewnił, że już trwają nad nim prace:

W tym momencie serial jest w rękach Johna Le Carre'a i jego synów, którzy dowodzą The Ink Factory, firmą produkcyjną, która dostarczy 2. sezon „Nocnego recepcjonisty”. Zastanawiają się, jak bohaterowie z poprzedniej serii teraz żyją, czy czym się zajmują w dzisiejszym świecie, co jest bardzo ciekawe. Świat jest obecnie w bardzo interesującym miejscu.

Poniżej rozmowa:

Aktor zastanowił się również nad swoją postacią. Przyznał, że Jonathan Pine prawdopodobnie kryje się teraz w jakimś ciemnym zaułku, szpiegując kogoś.

Tom Hiddleston wraca do „Nocnego recepcjonisty”, ale reżyserka serialu już nie.

Mowa o Susanne Bier. Ta jeszcze w 2017 roku była przypisana do projektu. To się jednak zmieniło, gdyż twórczyni uważała, że może nie podołać zadaniu. Ostatecznie, jak już wiemy, zajęła się współpracą z Netfliksem, gdyż to ona stała za kamerą „Nie otwieraj oczu” z Sandrą Bullock.

Według wcześniejszych doniesień Namsi Khan („Black Mirror”) i Francesca Gardiner („Człowiek z Wysokiego Zamku”) dołączyli do zespołu scenarzystów drugiego sezonu „Nocnego recepcjonisty”. To jednak informacja z 2018 roku, a znając koleje losu serialu, może tu jeszcze dojść do pewnych przetasowań.

Wywiad z Hiddlestonem był też okazją do spytania o serialowego „Lokiego”.

REKLAMA

Projekt powstaje dla platformy Disney+. Aktor powiedział jedynie, że serial jest dopiero w fazie przygotowań i są podejmowane decyzje o tym, czego w ogóle będzie dotyczyć. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na doniesienia od Marvela.

Nie jest jeszcze pewne, kiedy dokładnie otrzymamy 2. sezon „Nocnego recepcjonisty”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA